PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=518115}

Współczesna rodzina

Modern Family
8,0 41 796
ocen
8,0 10 1 41796
7,5 10
ocen krytyków
Współczesna rodzina
powrót do forum serialu Współczesna rodzina

napisy

ocenił(a) serial na 9

Nikt nie robi napisow? Minelo juz 5 dni od wyjscia odcinka i dalej nie ma? cmon

Belsnizkel

Moze czas samemu coś zrobić?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Belsnizkel

Te sentencje warto zebys zaczal stosować osobiscie, bo przeciez mnie Twoja mam nie zna.

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 10
Belsnizkel

jakby ktoś chciał/mógł "zrobić sam" to nie szukałby napisów, tylko oglądał bez :)
u nas kiepsko z tłumaczeniami- tyczy się to większości seriali... czeskie napisy są szybciutko- ciekawe....

ocenił(a) serial na 8
arszenix

Wydaję mi się, że chyba ten serial nie przypadł jednak do gustu Polaków. Chyba trzeba czekać, aż zacznie być na HBO.

Belsnizkel

Gdybym tylko miała trochę wolnego czasu sama zrobiłabym tłumaczenie. Tego typu seriale powinny być u nas emitowane.

ocenił(a) serial na 9
Belsnizkel

jeśli nadal nikt się nie pisze, to mogę zacząć ;)

ocenił(a) serial na 9
EGGwoMEN

juz z 3 epy sa bez napisow , jesli mozesz to bylbym bardzo wdzieczny

ocenił(a) serial na 9
EGGwoMEN

byłoby miło :)

EGGwoMEN

bardzo miło by było

ocenił(a) serial na 7
Ayashi

Zrobiłem właśnie napisy do odcinka 18. Są na napiprojekcie i moim blogu - " cyzelator blogspot com "
Nie wiem jak z wcześniejszymi odcinkami bo oglądałem po angielsku, ale nie zamierzam do nich wracać. Jeżeli będzie potrzeba napisów do następnych odcinków możecie dać mi znać na moim blogu - po prawej stronie jest link do Prośby o napisy.

ocenił(a) serial na 7
Cyzelator

Albo po prostu piszcie tutaj, doszedłem jednak do wniosku, że nie ma sensu zakładać bloga do tych paru napisów, które wyprodukuję. Będą na napiprojekcie jeśli przejdą weryfikację.

Cyzelator

Można gdzies dostać te napisy? :)

ocenił(a) serial na 7
szaga9001

Wrzuciłem na sendspace - wpisz w adres sh [kropka] st [ukosnik] qMwBN

ocenił(a) serial na 7
Cyzelator

I jeszcze gdybym mógł prosić o jakąś ocenę napisów to byłbym wdzięczny - bo starałem się oddać jak najbardziej sens tego co mówią, a na napi cały czas mi kasują i twierdzą, że jest masa błędów, albo napisy nie przetłumaczone tylko przepisane z angielskiego. Nie będę przecież zmieniał kwestii jeśli dosłowne tłumaczenie oddaje dobrze sens. Oglądam teraz Last Man Standing (całkiem przyjemny sitcom) i tam to dopiero są tragiczne napisy do niektórych odcinków, a mimo to są na napiprojekcie. Gdzie logika?

ocenił(a) serial na 10
Cyzelator

A wiedzie gdzie dorwać angielskie napisy do 20 odcinka? Nie mogę znaleźć...

ocenił(a) serial na 9
Cyzelator

prosiłabym o tłumaczenie do odcinka 06x24 jeżeli można

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones