SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Współczesna rodzina

Modern Family
2009 - 2020
22 min.
8,0 38 764
oceny
8,0 10 1 38764
16 114
chce zobaczyć
7,4 7
ocen krytyków
Trzy różne, ale spokrewnione rodziny mierzą się z problemami i utrapieniami w swój własny, komiczny sposób. Więcej Mniej
Współczesna rodzina zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył nagrodę Złoty Glob, 54 inne nagrody i 220 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Serial komediowy w konwencji mockumentary (pseudodokumentu), opowiadający o losach wielopokoleniowej i wielokulturowej amerykańskiej rodziny. Nestorem rodu jest Jay Pritchett (Ed O’Neill, znany głównie z roli Ala Bundy’ego), który po rozwodzie żeni się z o wiele młodszą od siebie Kolumbijką Glorią, adoptując przy okazji jej syna zSerial komediowy w konwencji mockumentary (pseudodokumentu), opowiadający o losach wielopokoleniowej i wielokulturowej amerykańskiej rodziny. Nestorem rodu jest Jay Pritchett (Ed O’Neill, znany głównie z roli Ala Bundy’ego), który po rozwodzie żeni się z o wiele młodszą od siebie Kolumbijką Glorią, adoptując przy okazji jej syna z pierwszego małżeństwa, dziesięcioletniego Manny’ego. Dziećmi Jaya są Claire Dunphy, mieszająca z mężem Philem, córkami Haley i Alex i synem Lukiem oraz Mitchell, który wraz ze swoim chłopakiem - Cameronem - wychowuje adoptowaną w Wietnamie córkę.

na podstawie
Vanessa McCarthy (materiały do scenariusza, historia) /
studio
20th Century Fox Television / Levitan / Lloyd
tytuł oryg.
Modern Family
inne tytuły
An American Family (tytuł roboczy) USA
My American Family (tytuł roboczy) USA
Untitled Steven Levitan/Christopher Lloyd Project (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Britney Spears dostała propozycję gościnnego występu w 3. serii serialu, jednak jej sztab zbyt późno dał odpowiedź producentom, kiedy obsada do końca serii była już skompletowana.
Craig T. Nelson otrzymał propozycję zagrania Jaya Pritchetta, jednak ją odrzucił. Ostatecznie w postać wcielił się Ed O'Neill.
Brendan Fraser i Matt LeBlanc byli rozważani do roli Phila Dunphy, z kolei Rob Huebel ją odrzucił.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych