7,7 33 984
oceny
7,7 10 33984
19 102
chce zobaczyć
{"type":"film","id":549728,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Misfits-2009-549728/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Wyklęci
 • Sighma ocenił(a) ten serial na: 10

  twórcy obeszli się z głównymi bohaterami z początku serialu.
  Jeden się zastrzelił, drugi cofnął się w czasie by też umrzeć zastrzelony, trzeciej podcięli gardło, czwarty siedzi w kiciu. Jedynie Kelly sobie żyje w Afryce i rozbraja miny.
  Czyli prawie wszystkich powybijali. Smutno.

  I jeszcze jedna uwaga. Zakończenie wątku Simon + Alisha nie ma sensu. Po co Simon cofał się tak daleko i uratował ją tylko raz (gdy jakiś facet do niej strzelał), zamiast cofnąć się tylko trochę i zapobiec sytuacji z podcięciem gardła, ewentualnie cofnąć się dalej ale Alishę uprzedzić o tym gardle. A tak to utknęli w pętli czasowej z której nigdy się nie wydostaną. Co to za ratowanie? Co to za rady "cofnij się w czasie, rozkochaj ją w sobie i uratuj"? Pierdu pierdu.

 • cccxd ocenił(a) ten serial na: 9

  Sighma Można było zmienić cała historie i dać Adolfowi wygrać wojnę, Simon mógł 100 razy pomóc bohaterom, ale co do czego musiał umrzeć. A umarł podobno żeby Alisha się w nim zakochała, tylko że ona zaczęła na niego lecie zanim popełnił "samobójstwo". Jako najinteligentniejszy z bohaterów do tego udowadniający że przyszłość z jego wizji można zmieniać, to strasznie dziwnie się zachował. Albo miał ciężkie problemy z psychiką(do normalności mu trochę brakowało) i sam sobie to wybrał, albo rysownik komiksów zamknął go w takiej pętli
  Zresztą ze swoimi mocami mógł ocalić życie kilkudziesięciu osób, a nie bawić się w zmianę przeszłości żeby być kilka miesięcy w związku. No bo kto jak nie Simon podstawił Curtisowi nową dziewczynę (tą z umiejętnością teleportacji), i odbił mu Alishe. Jego działania nie ratowały ludzi, a głownie stawiały młodszego Simona w lepszym świetle i chroniły Alishe.

 • malwa2209 ocenił(a) ten serial na: 6

  Sighma Katastrofa, jedyne co wystarczyło zrobić to dać zabić Nathana wtedy z tym gościem od GTA, nie pozwolić im na oddanie mocy i przekazać odporność na moce młodszemu Simonowi. No i mógł się dać zabić wtedy jak pojawiła się laska od manipulacji.