serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Wyklęci

Misfits
2009 - 2013
45m
7,6 34 688
ocen
7,6 10 1 34688
Piątka młodocianych przestępców po burzy otrzymuje nadludzkie umiejętności. więcej mniej
Wyklęci zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Grupa młodych przestępców skazanych na prace społeczne zostaje zaskoczona przez niecodzienną burzę, po której odkrywają u siebie wyjątkowe moce. Ostra jak brzytwa Kelly (Lauren Socha) zaczyna słyszeć myśli innych ludzi. Okryty złą sławą sportowiec Curtis (Nathan Stewart Jarrett) potrafi cofnąć czas, gdy czegoś żałuje. Imprezowiczka AlishaGrupa młodych przestępców skazanych na prace społeczne zostaje zaskoczona przez niecodzienną burzę, po której odkrywają u siebie wyjątkowe moce. Ostra jak brzytwa Kelly (Lauren Socha) zaczyna słyszeć myśli innych ludzi. Okryty złą sławą sportowiec Curtis (Nathan Stewart Jarrett) potrafi cofnąć czas, gdy czegoś żałuje. Imprezowiczka Alisha (Antonia Thomas) może pobudzać ludzi do seksualnej gorączki za sprawą dotyku. Natomiast nieśmiały Simon (Iwan Rheon) staje się niewidoczny, gdy czuje się ignorowany. Jedynie mądrala Nathan (Robert Sheehan) wydaje się "nienaruszony" przez burzę. Bohaterowie przekonują się, jakim cierpieniem może być posiadanie supermocy, których nigdy nie chcieli.

na podstawie
Jon Brown (materiały do scenariusza, historia) / Howard Overman (materiały do scenariusza, historia)
studio
Clerkenwell Films
tytuł oryg.
Misfits
inne tytuły
Zdjęcia były kręcone w Londynie (Anglia, Wielka Brytania).
Postać Simona, w którą wciela się Iwan Rheon, miała być pierwotnie czarnym charakterem. 
Antonia Thomas była początkowo niechętna do podjęcia roli Alishy Daniels, ze względu na duże ilości scen erotycznych w serialu. Zmieniła zdanie po przeczytaniu scenariusza, gdzie okazało się, że jej postać ma głębszą osobowość niż początkowo zakładała. 
Niewidzialność, cofanie się w czasie, czytanie w myślach, do nie dawna takie umiejętności były uważane przez bohaterów serialu "Wyklęci" za niemożliwe jednakże bardzo dziwna burza zmieniła ich wyobrażenia jak i także ich całe dotychczasowe życie. Nathan Young (Robert Sheehan) trafiając do grupy wyrzutków wykonującej prace społeczne nie... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Pierwszy sezon jest śmieszny, mroczny i na prawdę dobry. Drugi już nie jest mroczny ale też dobry. Trzeci sezon jest już słaby ale do obejrzenia. Czwarty i Piąty to sezony które nie powinny istniec

Ciężko ocenić serial, który tak bardzo się zmienia. 10 dla pierwszych dwóch sezonów, 7 dla trzeciego. Reszta nie do zaakceptowania.

Wyeliminowanie ze składu starej grupy było błędem, serial na tym stracił i już nowi tworzyli całkiem
nowy film o wiele gorszy. Jedynym trafieniem był Rudy. Strata Simona Alishy I Kelly to pomyłka.
reszta aktorów mi obojętna.

Ale okrutnie...

ocenił(a) serial na 10
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Skazane szaleństwo

ocenił(a) serial na 8

Super serial, ALE bardzo źle zrobili ze zmianą obsady, zamiast zmieniać możnabyło dodać nowe osoby. Ulubione postacie, fajne zakończenie, wulgarny i bardzo zabawny. Super gra aktorska i wykorzystany potencjał. Wiele mocy i kłopotów. Pozbycie się Kelly i Alicji w beznadziejny sposób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones