SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Wyposażony

Hung
2009 - 2011
28 min.
6,5 3 183
oceny
6,5 10 1 3183
2 012
chce zobaczyć
Z powodu kłopotów finansowych nauczyciel zostaje męską prostytutką. Więcej Mniej
Wyposażony zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Ciężkie czasy  wymagają  trudnych działań, a sytuacja  Raya Dreckera (Thomas Jane)  nie może być o wiele trudniejsza. Była sportowa legenda gimnazjum obecnie pracuje jako trener koszykówki w szkole, jest rozwiedziony i  na dodatek jego dom spłonął na skutek pożaru. Ray postanawia wykorzystać swoje najlepsze atrybuty w ostatniej  próbie zmiany swojego losu i  zaczyna pracować jako "Konsultant szczęścia", a pomaga mu w tym Tanya (Jane Adams).

dystrybucja
HBO
studio
E1 Entertainment / HBO Entertainment (współudział) / Tennessee Wolf Pack
tytuł oryg.
Hung
inne tytuły
Serial kręcony w Detroit, Michigan, USA
Thomas Jane wystąpił w 1997 roku w filmie Boogie Nights, w którym również grał mężczyznę zarabiającego na życie swoim "wyposażeniem".
"Wyposażony" miał być z założenia odpowiedzią stacji HBO na seriale stacji Showtime, jak choćby "Californication" czy "Trawka". Już przed swą premierą wiele się o nim mówiło, a oczekiwania były wysokie. W dobie kontrowersyjnych seriali, często przesyconych seksem telewizja znana z takich produkcji jak "Rodzina Soprano" czy "Sześć stóp pod Ziemią" ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 21%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych