PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871826}

Wytępić całe to bydło

Exterminate All the Brutes
6,7 752
oceny
6,7 10 1 752
Wytępić całe to bydło
powrót do forum serialu Wytępić całe to bydło

Ale przesiąknięte mdłą lewicową propagandą, dużo manipulacji. To nie dokument, ten serial mówi ci za to co powinieneś myśleć i silnie przekonuje cię do tego również obrazami. Jeśli jeszcze nie jest ci głupio za bycie białym, jeśli po tych już latach uniżania się za grzechy cudzych przodków nadal nie jesteś przekonany, obejrzyj, może się uda. Dla myślących bardzo ciekawy i dobrze nagrany, dla naiwnych niebezpieczny.

Zieloooony

Dzięki bogu istnieją takie jednostki jak ty co nam tłumaczą rzeczywistość

Zieloooony

A co jeżeli dokumenty o II Wojnie Światowej to lewacka propaganda stworzona tylko po to, żeby obecnym niemcom było wstyd za tamtych z przeszłości?

szybki1244

A ti nie jest lewacka propaganda? Zawsze myślałem że to polacy wywołali wojnę, chcąc w ten sposób podbić Madagaskar ;)

ocenił(a) serial na 6
lornemalwo

polacy mieli w dupe madagaskar bo polska delegacja wykazała brak możliwosci uprawy ziemniaków

ocenił(a) serial na 9
Zieloooony

Jaki stek bzdur! lol

fanattic

Twój komentarz to również stek bzdur. I jeszcze to 'lol" na końcu... lekcje zdalne były dzisiaj nudne?

Zieloooony

Hahaha recenzent się znalazł. Ale dzięki twojemu mdłemu komentowi, wiem że obejrzę ten film z przyjemnością

winopiotr

Nie zapomnij po filmie uklęknąć i przeprosić za to co robili ludzie z innych krajów setki lat temu.

Zieloooony

Ogranicz się do przeprosin.

namo

Nie mam za co przepraszać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones