SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Wyznania morderców

I Am a Killer
2018
52 min.
7,2 1 374
oceny
7,2 10 1 1374
742
chce zobaczyć
Mordercy zamknięci w celach śmierci opowiadają o swoich zbrodniach. Więcej Mniej
Wyznania morderców zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Wyznania morderców
Zwiastun nr 1 3:50
nr 1 2019-07-26T12:57:58 https://fwcdn.pl/webv/07/73/50773/111.50773.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/15/813015/i_am_a_killer.vp9.720p.webm

Sezon 3: Ceniony przez krytyków serial dokumentalny "Wyznania morderców" powraca z trzecim sezonem. Jego bohaterami znów są mordercy, którzy zostali skazani na śmierć lub odsiadują wyrok dożywocia. W każdym odcinku poznajemy historię innej przerażającej zbrodni z ust osoby, która ją popełniła. Prokuratorzy, adwokaci, śledczy, a takżeSezon 3: Ceniony przez krytyków serial dokumentalny "Wyznania morderców" powraca z trzecim sezonem. Jego bohaterami znów są mordercy, którzy zostali skazani na śmierć lub odsiadują wyrok dożywocia. W każdym odcinku poznajemy historię innej przerażającej zbrodni z ust osoby, która ją popełniła. Prokuratorzy, adwokaci, śledczy, a także krewni i znajomi ofiar oraz skazańców dzielą się swoimi opowieściami o tragicznych zdarzeniach oraz ich uczestnikach. Na jaw wychodzą nowe fakty i nieznane wcześniej motywy, oglądamy rzadkie przebłyski człowieczeństwa i dziwimy się zaskakującej konstrukcji amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości. Do głosu dochodzą też bliscy ofiar, którzy czasami wybaczają, a czasami domagają się zemsty. Osobiste wyznania zbrodniarzy, spojrzenie na system penitencjarny od środka oraz udział osób dobrze zorientowanych w poszczególnych sprawach czynią z tego programu fascynujące studium umysłów i motywów prawdziwych morderców.

studio
Sky Vision
tytuł oryg.
I Am a Killer
inne tytuły
Zdjęcia do serialu były kręcone w stanach Teksas i Floryda (USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych