SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Numb3rs

2005-2010 43 min.
7,0 19 073
oceny
7,0 10 1 19073
2 585
chce zobaczyć
{"id":"204708","linkUrl":"/serial/Wz%C3%B3r-2005-204708","alt":"Wzór","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/47/08/204708/7131629.2.jpg"}
Agent FBI Don Eppes pracuje nad szczególnie trudnymi sprawami. Właśnie próbuje rozwikłać kolejną, ale mu się to nie... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
6 5 4 3 2 1 ...
{"seasons":[6,5,4,3,2,1]}
118
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Wz%C3%B3r-2005-204708/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/204708","link":"/serial/Wz%C3%B3r-2005-204708/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/204708","link":"/serial/Wz%C3%B3r-2005-204708/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
[]

Agent FBI Don Eppes pracuje nad szczególnie trudnymi sprawami. Właśnie próbuje rozwikłać kolejną, ale mu się to nie udaje. Z pomocą przychodzi mu jego brat Charlie - genialny matematyk. Wspólnie udaje im się rozwikłać pierwszą sprawę. Od tej pory obaj wspólnymi siłami walczą ze złem w Los Angeles. Don prowadzi śledztwo, zbiera dowody, a Charlie opracowuje zebrane dane, przelicza, odszukuje ukryte schematy i algorytmy zawarte w poszlakach i w ten sposób pomaga ująć sprawców.

studio
Barry Schindel Company, The / CBS Paramount Network Television / CBS Television Studios / Więcej...
inne tytuły
Numbers (tytuł roboczy) USA
Więcej...
W jednym z odcinków 2. sezonu, widzimy pościg za uciekającą karetką. Pogoń kończy się, gdy ambulans - po wjechaniu w stojącą na skrzyżowaniu taksówkę - przelatuje nad nią i rozbija się. Zdarzenie to jest nierealne, ponieważ taksówka, za sprawą dużej siły uderzenia, powinna zostać odepchnięta na znaczną odległość (a pozostała w tym samym miejscu).
Serial kręcono w Los Angeles i Santa Clarita w Kalifornii w USA. Fragmenty serialu zostały sfilmowane na terenie miasteczka uniwersyteckiego uczelni CalTech.
W 8 odcinku drugiej serii Charlie Epps przedstawia "Teorię Stada" aby pomóc w znalezieniu siatki przestępczej. Twórcy serialu znaleźli tą teorię w internecie i skontaktowali się z jej twórcą Devanem Rosenem wykładowcą na Uniwersytecie Hawajskim, dla którego inspiracją było płynne, zorganizowane życie stad ptaków umiejących dostosowac się do zmieniających się warunków środowiska.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Znakomity serial

  Pandzioor ocenił(a) serial na 7

  Włączyłem pilota, żeby zobaczyć co coś to sobą prezentuje w ogóle, a tu niespodzianka - rewelacja! Obejrzałem pierwszy sezon i w tej chwili pobieram... to znaczy... kupuję na raty w cenie internetu kolejne. Każdy odcinek jest ze sobą powiązany, ale jednocześnie rozwiązują zupełnie inną sprawę, co ... więcej

 • Co sie stalo z ta agentka/partnerka Dona z pierwszego sezonu?

  cumartesi

  Wlasnie sie zlapalam za drugi sezon, a o niej zadnego slowa Juz w pierwszym sezonie tajemniczo zniknela.

 • Wyświetlany od nowa na AXN

  Shiloh ocenił(a) serial na 9

  Niestety, zmienili lektora. Teraz zamiast Brzostyńskiego czyta Szydłowski, a to w przypadku takiego gatunku bardzo pogarsza przyjemność oglądania.

 • Pytanie.

  phoenix78 ocenił(a) serial na 7

  Pod koniec której serii Colby Granger podejrzewany był o szpiegostwo na rzecz Chin.

 • Super serial, masakryczna telewizja:-(

  justyna698 ocenił(a) serial na 10

  Pomimo, tego ze serial "Wzór" jest super, to w Polesce jakoś mało osób to dostrzega nasz "kochana" telewizja tv4 myli odcinki i całkowicie ingnoruje pytania na temat tego, czy bedzie kontynuacja serialu w Polsce. Kompletna porażka.

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.