PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=157786}

X-Men

7,7 8 200
ocen
7,7 10 1 8200
X Men
powrót do forum serialu X-Men

Nawet fajna kreskówka, tylko dużo w niej niedokończonych wątków, (Np.Apocalypse'a, czy Sinistra.) Z drugiej strony nie wiadomo też skąd i po co ten pierwszy się wziął. Ale mogło być gorzej. 5/10

Domin_X

Ja nie dałabym rady ocenić tej kreskówki z czystym sumieniem;)Ech, sentyment z dzieciństwa...

ocenił(a) serial na 9
Domin_X

Apocalypse po co ?! Jest wyjaśnione w którymś sezonie, że APocalypse to po prostu czyste, samo zło, więc już wiesz po co on jest.

ocenił(a) serial na 7
Domin_X

To nie jest "kreskówka" tylko adaptacja popularniejszych tomów komiksów.

ocenił(a) serial na 8
Domin_X

Jak i Apocalypse, tak i Sinister, został pokazany sposób pochodzenia. Choć moim zdaniem to, aż tak ważnie nie było. Fajnie, że zrobili. Apocalypse, akurat musiał być, bo to było związane z tym, że chcieli go pokonać. Właśnie skończyłem oglądać, ale z dzieciństwa pamiętam, że pochodzenie Apocalypse. Sinister, był w nowszych odcinkach. Eh zawsze jak się coś oglądało, to końcówka serialu umyka. :D Bo kiedy oglądałem seriale w tv, jakoś prawie zawsze przegapiłem ostatni odcinek. :D A "po co", to chyba nie ważne. :D Raczej co sprawiło, że "został tym kim jest". Co prawda nie dokończony wątek Apocalypse, to jednak lipne. Sinister był poboczną postacią, więc chyba nie było sensu tworzyć o nim dalszej opowieści. Tak, czy owak, każdy serial kiedyś kończy nie zamykając wielu wątków. A nawet książka, tak już jest.

ocenił(a) serial na 9
AncientWizard

Pochodzenie Sinistra było na sam koniec Serii i było poświęcone całemu odcinkowi . Nazywał się Doktor Eseks [ nie wiem jak się to pisze ] i wyczyniał te dziwne badania na Ludziach bo chciał uratować swoją umierającą żonę . Ludzie mu w końcu uciekli a on zaczął eksperymentować na sobie i tak stał się mutantem . Całą Historię opowiada Profesor Xavier który go ścigał w tamtym okresie . [ w sumie nie wiem czy do końca to był on czy tylko było to zrobione dla dzieci ] . Ale odcinek taki był - Przedostatni chyba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones