serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

X-Men

1992 - 1997
22m
7,7 8 228
ocen
7,7 10 1 8228
Profesor Charles Xavier prowadzi szkołę dla osób posiadających nadnaturalne moce, w której mutanci uczą się kontrolować swoje zdolności. Zobacz pełny opis
X-Men zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

świat

premiera

TOP
5 najlepszych gier z uniwersum "X-Men"
Jeśli po seansie "X-Men 97" na Disney+ odczuwacie niedosyt i chcielibyście się poczuć jak bohaterowie na ekranie telewizora, mamy coś specjalnie dla Was. Oto lista 5 najlepszych gier z mutantami z tego uniwersum. Dajcie znać w komentarzach, która jest waszą ulubioną, a której tu zabrakło.     2024-03-22T12:11:12 https://fwcdn.pl/webv/85/48/68548/68548.6.jpg

W świecie pełnym strachu przed wrogimi mutantami rodzi się grupa ludzi o nadzwyczajnych, nieprawdopodobnych umiejętnościach. By mogli oni trenować i doskonalić swoje moce bez obaw o własne życie, Profesor Xavier tworzy dla nich na terenie własnej posiadłości Szkołę Młodych Talentów. Od tej pory jako grupa X-Men muszą walczyć o swoje prawaW świecie pełnym strachu przed wrogimi mutantami rodzi się grupa ludzi o nadzwyczajnych, nieprawdopodobnych umiejętnościach. By mogli oni trenować i doskonalić swoje moce bez obaw o własne życie, Profesor Xavier tworzy dla nich na terenie własnej posiadłości Szkołę Młodych Talentów. Od tej pory jako grupa X-Men muszą walczyć o swoje prawa z nadzieją, że uda im się uczynić świat bezpieczniejszym, a ludzie i mutanci wreszcie będą mogli żyć razem w zgodzie i harmonii. Jednak podczas gdy X-Men pod wodzą swojego mentora walczą o pokój, są też tacy, którzy starają się wyeliminować ludzką rasę, aby zrobić miejsce dla istot wyższych - mutantów. Od tej pory zacięta walka toczy się już nie tylko między dwoma gatunkami, ale i pośród nich.

na podstawie
studio
Genesis Entertainment / Graz Entertainment / Marvel Enterprises / więcej
tytuł oryg.
X-Men
inne tytuły
X-Men: The Animated Series (pełny tytuł) USA
więcej
W odcinku "Child of Light" w pewnej scenie możemy zauważyć u Gambita zły dobór kolorów w okolicach jego szyi.
W odcinku "Out of the Past, Part 1" Gambit w pewnej scenie ma zbyt dużo niebieskiego koloru na swoich ubraniach - jest to błąd animatorów, bowiem właśnie w miejscach, gdzie powinien być kolor czarny, pojawił się niebieski.
W odcinku "Night of the Sentinels, Part 2" w pewnej scenie zmieniają się włosy strażnika. Gdy spada na ziemię - są ciemne, gdy łapie go Rogue - są jasne.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jeśli ktoś chce to na ' chomi kuj ' mam całych ( 5 serii ) tych kreskówkowych X-Menów:
1. Szukasz ' chomi ka ' o nazwie ' RyanGiggs '
2. Wchodzisz w ' Filmy, Seriale & Bajki '
3. Wpisujesz odpowiednie, podane hasło.
4. Wybierasz podkategorię ' Bajki '
5. Potem ' X-Men I-V ' - tam jest całe 5 sezonów tej...

Gambit <3

ocenił(a) serial na 8

Gambit <3 moja ulubiona postać ;d kochałam go po prostu jak byłam mała ;P

20 marca Disney+ dodał wszystkie sezony X-Men w Polsce

Ktoś mi może powiedzieć, jak kreskówki mają się do komiksów pod względem fabuły?

Witam,
Czy posiada ktoś napisy do wszystkich pięciu sezonów?
Dziękuję i pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones