PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818178}
6,3 159
ocen
6,3 10 1 159
Yankee
powrót do forum serialu Yankee

Lubie filmy o kartelach jednak ten niestety z odcinka na odcinek robi się coraz słabszy. Oczywiście jest kilka postaci które trzymają poziom jak carasucia ale czym dalej to serial przypomina coraz bardziej telenowele. Zapowiada się fajnie własnie przez Carasucie. Główny bohater powoli zaczyna się obracać w wyższych sferach. Ale jak Yankee zbiera ekipę ludzi którzy nigdy nie mieli do czynienia z bronią i wpadają do baru wybijając ludzi Carasucie a do tego Yankee jako lord narkotykowy jako swoich żołnierzy ma dzieci w wieku 10-14 lat to trochę przesada :). Przetrwałem 18 odcinków to uważam ze i tak dużo. Ale jeżeli Carasucia zbiera ekipę ludzi którzy wyskakują z aut i rozwalają wojsko ?. Żadnych planów, podchodów po prostu wsiadają w auto jada i rozwalają wszystkich.

mes999

18 odcinków? Nieźle, ja dotrwałem do 6 odcinka. To straszliwy gniot, stworzony przez ludzi nie mających bladego pojęcia o tej branży. Głupota za głupotą, brak logiki w każdym odcinku. To porwanie motocyklistki, gdy ją uwalniają, mówi, że przyjechała tam po działkę koki. To w stanach koki zabrakło, że po działkę do Meksyku jechała? I nikt pytań nie zadaje, leć dziewczyno gdzie chcesz ;) Albo ta kara, deską do krojenia. Szkoda oczy marnować na ten serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones