PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119655}

Yattaman

Yattâman
7,5 6 549
ocen
7,5 10 1 6549
Yattaman
powrót do forum serialu Yattaman

Zawsze jak nadają na Polonii 1 to oglądam. Niestety uważam, że zakończenie "Yattamana" jest bardzo słabe i pozostawia niedosyt! Oglądało się 108 odcinków i oczekiwało, że na końcu będzie jakieś wyjaśnienie kim jest Dokuro Bei i co z kamieniem Dokuro. A końcówka była bardzo słaba! Rozeszli się i nic się nie wyjaśniło. Szkoda bo bardzo lubię tę kreskówkę.
Nie wiem, może w nowym Yattamanie jest jakieś wyjaśnienie albo w filmowej wersji, która niedawno wyszła. Nie oglądałem jeszcze ni remake'u ani filmu ale jeśli jest tam jakieś rozwinięcie wątku to byłoby fajnie.

ocenił(a) serial na 10
Axel

Z tego co ja kojarzę to na końcu okazało się że to właśnie doktor Dokuro (czy jak mu tam) był kamieniem dokuro a wysyłał swoich pomocników na misje tak dla żartów żeby móc ich karać :-| ale mogłam coś pomieszać.

Axel

Jak oglądałeś wszystkie to może będziesz pamiętał, w którym odcinku był epizod o gadających warzywach? :)

Margolcia_3

w odcinku 97 - Świątynia w Bunbuku ;)

ocenił(a) serial na 8
Axel

No niestety zakończenie było słabe i zostawiało niedosyt, ale mnie trochę śmieszyło w sumie. Całe ich wysiłki poszły na marne :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones