PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=581777}
5,9 637
ocen
5,9 10 1 637
Yosuga no Sora
powrót do forum serialu Yosuga no Sora

Yosuga no sora

ocenił(a) serial na 10

Jak wam się podobało zakończenie ? Jesteście z niego zadowoleni ;d ? Bo ja jak najbardziej. ^^

ocenił(a) serial na 7
Momo__

No to Ci odpowiem jak mi się podobało zakończenie, tylko najpierw Ty powinieneś określić, który koniec Ci się podobał, ale zakładam, że z czwartego przebiegu wydarzeń... No patrząc to czwarty bieg wyszedł najlepiej takie moje zdanie.
Tak po za tym całe te anime biegiem wydarzeń przypomina "Amagami SS" (czyli Anime tworzone na podstawie podajże gry, a inaczej mówiąc jak pójdziesz w grze tak historia się rozwinie), tyle że moim zdaniem Amagami wyszło lepiej. Ogólnie ta produkcja nie jest zła i znajdzie zwolenników na tego typu Anime. Nie ma co mówić Dramat i Komedia to tu lecą bardzo niziutko, ale Romans w porównaniu do innych gatunków to się wyróżnia niesamowicie (kierowałem się gatunkami z Wikipedii, a nie z Filmweba, ponieważ to nie wygląda jak komedia-rom.). Patrząc na kreskę jest ładna, a muzyka całkiem przyjemna.
Po za tym się zastanawiałem dlaczego w tym anime są ograniczenia wiekowe (+18), tak więc po obejrzeniu już wiem... No nie chcę się źle wyrazić : posiada sceny "soft hentai", no nie wiem jak takie sceny nazwać bo to nie leci w stronę Ecchi, lecz jest skierowane w stronę Hentai'a, ale chociaż tyle że te sceny nie są długie no może jak się ukazuje to trwa z 30sec... Ale mniejsza o to...
Moje zdanie co do Anime (chodzi o całokształt) : Produkcja mogła okazać się naprawdę dobra, ale w moich oczach trochę straciła... Czytałem opis fabuły na podstawie pierwszego odcinka i powiedziałem "będzie dobre!",lecz lekko się rozczarowałem, z ogółu źle się nie ogląda, znudzić się też raczej nie da rady, ale fabuła nie jest ciągła i jak na Anime z podziałem historii na poszczególne postacie słabo to wyszło. Dla mnie nie było to ani śmieszne, ani dramatyczne tylko trochę erotyczne z dużą dawka romansu.
Moja ocena 7/10. Nie zniechęcam do oglądania, ale także nie polecam jej tak jak pozycji obowiązkowej do obejrzenia. Miłej zabawy przy oglądaniu.

użytkownik usunięty
biro85

Mam podobne spostrzeżenia co do YnS. Mnie też w sumie podobało się zakończenie, ale np. też mogło się to skończyć nad jeziorem, wtedy całość nabrałaby innego wyrazu. No ale jednak wybrali pozytywnie i chyba dobrze.
Co do gatunku, to rzeczywiście nie jest komedia romantyczna, tylko romans, dramat i leciutkie XXX. Ubolewam, że serial nie poszedł właśnie bardziej w stronę dramatu psychologicznego, tylko w stronę romansu i seksu, bo akurat historia dwójki bohaterów, motyw psychologiczny i tabu wymagały poświęcenia większej uwagi. Film byłby wtedy lepszy. Lepszy byłby też wtedy, gdyby skupili sie na tym jednym kluczowym wątku bez rozbijania go, żeby była ta ciągłość bez "resetowania" wydarzeń.
A komedia to chyba była w tych dodatkach końcowych, bo we właściwych odcinkach raczej nie bardzo.
Ogólnie całość oceniam dobrze, bo to ciekawy tytuł w swoim gatunku.

użytkownik usunięty
biro85

dokladnie. opisu ktory czytalam tak naprawde pasuje do 2pierwszych odcinkow i koncowki
wg mnie to , co nazywacie "4. zakonczeniem" bylo tym co zdarzylo sie naprawde , a te wczesniejsze jedyie innymi mozliwosciami, ktore mogly stanac przed haruka po przeprowadzce - jak dla mnie absolutnie zbednymi.
gdyby oprzec serie tylko na relacji haruki i sory bylby naprawde piekny dramat
tak czy inaczej, jak dla mnie produkcja calkiem dobra, nawet z tymi zbednymi watkami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones