Serial niesprawiedliwie ma tak niską ocenę. Już tłumaczę: to jest ciepły serial, mimo wątków kryminalnych, bardzo sympatyczny w odbiorze, ładne okolice, zabawne bohaterki, nieco zwariowane. Jest małe ale - to nie jest serial dla młodej widzowni. To serial dla kobiet, no czasem facet też może pooglądać, dla kobiet w...
więcej