PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=242179}

Złodziej

Thief
7,0 222
oceny
7,0 10 1 222
Złodziej
powrót do forum serialu Złodziej

skończyłem właśnie oglądać ten serialik i muszę powiedzieć że nie zawiodłem się.6 odcinków to dobry moment na zakończenie tej serii .99% procent wątków zostało wyjaśnione i nie było co przedłużać.Wielu myśli że 6 odcinków jest tylko gdyż został urwany z powodu małej widowni ale nie 6 odcinków było w planie i tyle zrobili.

ocenił(a) serial na 5
barteq_2

To po prostu jest mini-serial i w założeniu takim miał być. Nie było szans na kolejne odcinki, no chyba że okazałby się wielkim sukcesem.

MoszeUsz

no sqoda że tylko tyle.spokojnie mogłobyć więcej bo poszczególne odcinki nie były złe no i obsada aktorska też nie najgorsza.

barteq_2

Zauwazylem Linde Hamilton z Terminatora i Dine Meyer. A co do ilosci odcinkow to mini-seriale sa najlepsze. Od tasiemcow mozna sie porzygac, bo sa ciagnie te w nieskonczonosci nawet czestokroc niewyjasnione i zrywane jednoczesnie z powodu spadku ogladalnosci.

barteq_2

Witam, Ja miałem okzje oglądnać tylko dwa ostatnie odcinki i naprawde mi sie spodobały, super serialik:). Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
barteq_2

Mnie też strasznie się spodobał. I również cieszę się, że to nie jest jakiś tasiemiec w stylu Zagubionych lub PB. Z niecierpliwością czekam na następne odcinki:D

The_Devil

Nie doczekasz sie, bo przeciez serial sie juz skonczyl. A zreszta gdyby odcinkow bylo wiecej, to zrobilby sie tasiemiec, a napisales, ze takowych nie lubisz. Przeczysz sam sobie. Chyba, ze chcialbys zaledwie kilka dodatkowych odcinkow, to rozumiem.

ocenił(a) serial na 10
zsasz

Po pierwsze: nie chciałbym, lecz chciałabym:)
Po drugie: nie marzę o kolejnych 37 sezonach, tylko kilku odcinkach, bo wydaje mi się, że serial się nie skończył:)
Pozdrawiam

The_Devil

Jesli tak, to jestem z toba. :-) Pare dobrych odcinkow wiecej tez bym zobaczyl z checia. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones