Przekomiczny. Bardzo stereotypowy i seksistowski wobec mężczyzn (oraz graczy), ale jest to wszystko szalenie śmieszne. Nie ma to jak medium o grach robione przez kogoś, kto w życiu grał tylko w Wolfensteina 3D (albo najlepiej - nie grał, tylko widział przez ramię 10 sekund jak ktoś inny gra). Natomiast wielki plus, za...
więcej