Z Archiwum X
powrót do forum 9 sezonu

Niestety nie mam tego kanału w tv, sezon za niedługo ściągnę z Internetu ale proszę tu wpisywać
swoje opinie na gorąco na temat poszczególnych odcinków IX sezonu, którego premiera już dziś
o 20:00 - jestem ciekaw Waszej opinii :)

damian249

No więc jak dotąd największym plusem tego sezonu jest to,że występuje tu Lucy Lawless i ma ciekawą role,fani Xeny będą zadowoleni ^^

ocenił(a) serial na 9
Xmen

Ale już nie czyta Gutowski :-(

edziuniek

GuDowski, nie GuTowski ;) 9 sezon czyta Maciej Szklarz.

edziuniek

GuDowski ;) 9 sezon czyta Maciej Szklarz

ocenił(a) serial na 9
makintosz

Mój błąd - ale nie trzeba mi powtarzać dwa razy:-)

edziuniek

nie, miałem jakieś problemy ze stronką i myślałem, że mi nie wysłało, więc napisałem jeszcze raz. sorki ;)

ocenił(a) serial na 9
makintosz

Nie ma za co. Pozdrawiam.

edziuniek

szkoda, bo już nie

ocenił(a) serial na 10
damian249

No przeogromną niespodziankę tele5 zrobiło fanom serialu! Zabierałem się za obejrzenie 9 serii odkąd telewizja polska zaniechała emisji i do teraz się nie zabrałem. A najbardziej mi się podoba częstotliwość puszczania odcinków, po dwa dziennie, dzięki czemu nie trzeba czekać całego tygodnia!

ocenił(a) serial na 9
damian249

Uwaga spoiler !!!
mnie to się na razie nie podoba. Historia jakaś taka przekombinowana. Motyw z super-żołnierzami... trochę mi to nie pasi. Poza tym dziwna ta obsada, Xena, "facet w rajtuzach' (z tego śmiesznego Robin Hooda), który próbuje być "ostrym gościem", no i miotający się między wszystkim Skinner, którego już tak naprawdę nie wiem jaka jest rola w serialu. Muldera nie ma, Scully co ujęcie to siedzi na kanapie w domciu.... :)
To już naprawdę nie jest to Archiwum X, ale cóż wszystko co dobre kiedyś musi się skończyć.

ocenił(a) serial na 10
damian249

''The Truth'' - koniec , więcej nie dają , a szkoda , no i data 20.12.2012 , skąd my to znamy?

ocenił(a) serial na 9
damian249

Wątki superżołnierzy i Williama nie przemówiły do mnie. Finałowy sezon i ani jednego odcinka nie poświęcono kosmitom. Szkoda też że w tym sezonie jeszcze bardziej postawiono na odcinki sensacyjne/kryminalne zamiast mutantów, czy czarnej magii.

Dla mnie to jeden z gorszych sezonów, aczkolwiek i w tym były świetne odcinki ("Scary monsters", "John Doe", "Daemonicus", "Improbable" i "Trust no 1").

I jest to też zakończenie serialu, więc dobrze że w końcu jakaś stacja go nie pominęła (brawa TELE5)

ocenił(a) serial na 10
Khaosth

W tym sezonie ''Scary Monsters'' rządzi zdecydowanie , fabuła , humor - agentka Leyla Harrison cały czas opowiadająca o Mulderze i Scully . Z pewnością obejrze go nie raz . A w odcinku ''The Truth(2)'' jedna rzecz mnie troche wkurza - śmierć Rohrera - straszne naciągane:)

ocenił(a) serial na 9
FedererKing

W "Trust no 1" jak pokazali śmierć żołnierza, to jeszcze dobrą chwilę zastanawiałem się, czy on zrobił jakiś superskok, eksplodował, czy nabrał ochoty na skały jak po jakiejś kocimiętce. W "the truth" przynajmniej pokazali to za dnia, ale wyglądało to jeszcze zabawniej. :)

PS.
Czy w drugiej kinówce coś wspominano o Dogetcie i Reyes? Chciałbym ich jeszcze zobaczyć, czy to w kinówce jeśli powstanie, czy w planowanym komiksie.

ocenił(a) serial na 10
Khaosth

Nie jestem w stanie sobie przypomnieć bo oglądałem to dość dawno , może w najbliższym czasie polsat skusi sie aby tą część pokazać.

ocenił(a) serial na 9
FedererKing

Przejrzałem forum drugiej kinówki. Ponoć nie wspomnieli o nich ani jednym słowem.
http://www.filmweb.pl/film/Z+archiwum+X%3A+Chc%C4%99+wierzy%C4%87-2008-119834/di scussion/Zawiedziony...,1355875

ocenił(a) serial na 10
Khaosth

ta druga kinówka to jednak lekka klapa , w jedynce klimat zachowany - motyw z czarnym wirusem , hodowla kukurydzy, pszczół roznoszących wirus - super pomysł , nie wiem czy jest sens tworzenia części trzeciej , chyba że będzie tak jak tu piszą:
http://www.filmweb.pl/news/A+czy+Wy+chcecie+wierzy%C4%87+w+kolejne+%22Z+archiwum +X%22-92350

ocenił(a) serial na 9
FedererKing

Ciężko będzie ugryźć scenarzystom temat inwazji. Najfajniejszy czarny charakter nie żyje, FBI nie jest przychylne powstrzymaniu obcych, a przydałoby się jeszcze w to wszystko wpleść Williama.
Co nie znaczy, że nie chciałbym tego w kinie zobaczyć. Chciałbym, żeby tym razem na pierwszym planie byli Doggett i Reyes, a Mulder i Scully zostali do fabuły wprowadzeni później by wspomóc tę dwójkę. Skinner mógłby też zostać zastąpiony przez super-żołnierza lub zwyczajnie zabity na zlecenie swoich zwierzchników. To mógłby nawet być niezły punkt wyjścia dla tego filmu - Skinner nie żyje, Doggett i Reyes próbują rozwikłać kto zlecił zabójstwo i kontaktują się z Mulderem i Scully by rozbić nowy syndykat.

Ehh... marzenia :)

ocenił(a) serial na 10
Khaosth

Fajnie kombinujesz :)

ocenił(a) serial na 10
Khaosth

Pomysł przedni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones