PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745588}

Z archiwum X

The X Files
7,0 13 464
oceny
7,0 10 1 13464
4,7 3
oceny krytyków
Z archiwum X
powrót do forum serialu Z archiwum X

Jestem zachwycony, a szczególnie 3 odcinkiem.
Chciałem powiedzieć tym co marudzą, że ten sezon jest kiepski. Sądzę że mało kto tak naprawdę kuma, te teorie spiskowe. Ja mam je w małym palcu.
Stare odcinki były osadzone w innych czasach i już się zestarzały. Wtedy była inna świadomość ludzi, czego innego się bali. Teorie spiskowe, jedne ewoluowały, drugie obalono. Jako specjalista, mogę śmiało stwierdzić, że świetnie się odnaleźli w aktualnych czasach.

Nie wiem gdzie słyszeliście, że ma być tylko 6 odcinków? Oglądając odcinek specjalny z twórcami jedynie usłyszałem, że 6 pierwszych odcinków ma służyć jako wstęp. Jak źle mówię to popraw mnie.

ocenił(a) serial na 7
purum

Według mnie dość symptomatyczne jest, że w większości list typu "najlepsze 10 odcinków X Files" pojawiają się głównie odcinki komediowe bądź standalone'y. Ufo i spiski były generalnie nudne.

Ludzie mówią o 6 odcinkach, bo tyle pierwotnie nam zapowiadano. Obecnie, nawet jeśli już przebąkują o kolejnych sezonach, to ludzie mają chyba na myśli po prostu obecny sezon mówiąc o "sześciu odcinkach"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones