PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745588}

Z archiwum X

The X Files
7,0 13 464
oceny
7,0 10 1 13464
4,7 3
oceny krytyków
Z archiwum X
powrót do forum serialu Z archiwum X

Nie nie nie

ocenił(a) serial na 2

Oglądam Archiwum "od zawsze" . Prawie od 30 lat , gdy tylko był w telewizji . Bardzo mi przykro , ale uważam , że to co teraz jest nakręcone to parodia . To jest współczesny amerykański serial dla publiki . Bardzo to przykre , ale jednak oglądam stare odcinki ,które nie powinno się porównywać z obecnymi , to inny świat.

ocenił(a) serial na 5
Izabela_Pilecka

Pełna zgoda. Ta seria to nieporozumienie i beznadzieja. Odcinanie kuponów. Żenada i strata czasu. Pierwsze serie to było coś. Teraz to tylko na siłę tworzona kontynuacja zupelnie bez klimatu i pomysłu.

ocenił(a) serial na 7
Izabela_Pilecka

"To jest współczesny amerykański serial dla publiki"

Trudno żeby był to starodawny brytyjski serial dla aktorów..

ocenił(a) serial na 5
Izabela_Pilecka

"To jest współczesny amerykański serial dla publiki"

dla kogo ma być serial jak nie dla publiki?

użytkownik usunięty
Izabela_Pilecka

dla jasności - 23 lata a nie 30, lub prawie 30.

ocenił(a) serial na 8
Izabela_Pilecka

Racja ta mini seria to jedno wielki rozczarowanie i zawód. Miałem podobne odczucia po obejrzeniu "Z archiwum X -Chcę wierzyć". Te odcinki nie dorastają starszym do pięt. ( a trzeci to po prostu parodia) Może to lepiej że nie będzie całej serii. Ludzie piszą o trzecim filmie kinowym. (aż strach pomyśleć co w nim pokażą.) Jak to ma być taki żart jak te epizody to pozostaje mi tylko po raz kolejny zacytować klasyka. Panie Carter: "kończ waśc. Wstydu ozczędź."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones