PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745588}

Z archiwum X

The X Files
7,0 13 463
oceny
7,0 10 1 13463
4,7 3
oceny krytyków
Z archiwum X
powrót do forum serialu Z archiwum X

Moim skromnym zdaniem jak dotąd najlepszy. Nie wiem, być może się mylę, i mam zaniżone oczekiwania (po wcześniejszych odcinkach o to nietrudno), ale jednak chyba jest szansa, że s11 jednak nie będzie do końca stracony ;)

LimaOscar

O tak, zdecydowanie! Chyba najlepszy odcinek od zakończenia sezonu ósmego, oprócz bardzo dobrego - przynajmniej dla mnie pierwszego odcinka sezonu 11. W końcu dostaliśmy poważny ton fabuły. Wróciło FBI, wrócił Skinner i Palacz.

Też byłbym optymistą gdyby był to randomowy odcinek a nie mid - season finale, i dopiero drugi tak dobry odcinek na już pięć wypuszczonych. A zostało jeszcze pięć.

ocenił(a) serial na 9
Jasir_Karim

A czy kolejne odcinki będą emitowane począwszy od przyszłego tygodnia czy jakaś przerwa jest planowana?

LimaOscar

Nie wiem ;)

LimaOscar

W najbliższą środę będzie odcinek szósty i później 2 tygodnie przerwy w związku z igrzyskami. Siódmy odcinek zobaczymy pod koniec lutego.

ocenił(a) serial na 7
Jasir_Karim

To prawda. Narracja była prowadzona podobnie jak w starych dobrych sezonach, w końcu można się było skupić na sprawie, a nie próbować ogarnać ogólny chaos. Bardzo dobre aktorstwo DD i (zwłaszcza) GA, którzy nareszcie złapali "feeling". Odcinek naprawdę wciągający, zgrabnie poprowadzony od początku do końca. No i z fajną pointą.

użytkownik usunięty
LimaOscar

I w momencie spojrzenia na kamerę, pod koniec odcinka, słychać charakterystyczną nutę Marka Snowa.

LimaOscar

6 tez spoko

ocenił(a) serial na 9
willemite

Nie wiem, nie widziałem jeszcze. Nawał roboty póki co, więc i nie było kiedy obejrzeć.

LimaOscar

W końcu jedenasty sezon podniósł się z kolan! S11E05 i S11E06 powróciły klimatem do korzeni (czyżby przez to, że za fotelu reżysera nie siedział już Chris Carter?) i to czuć i to widać. Odcinki trzymają w napięciu od początku do końca i człowiek nie nie chowa w zażenowaniu twarzy w dłoniach..

No i w szóstym odcinku nareszcie dowiadujemy się czegoś o Skinnerze!

ocenił(a) serial na 9
RevulsioN

No fakt, piąty i szósty odcinek trzymają poziom. Zobaczymy co dalej.

ocenił(a) serial na 5
RevulsioN

O Skinnerze dowiedzieliśmy się już sporo wcześniej, chociażby w odcinku S03E21 - AVATAR.
Zgadzam się że ostatnie odcinki są dużo lepsze chociaż jest trochę dziur i niedoróbek ale daruje im.
Ciekawe czy poznaliście aktora, który grał syna Kitten'a? Tylko czekałem aż powie "I see dead people" :)
Fajnie, że gra jeszcze w jakiś produkcjach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones