PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745588}

Z archiwum X

The X Files
7,0 13 460
ocen
7,0 10 1 13460
4,7 3
oceny krytyków
Z archiwum X
powrót do forum serialu Z archiwum X

TRAGEDIA

ocenił(a) serial na 1

Jestem wielka fanka Archiwum x i wstydze sie 10go sezonu. Podczas ogladania nie wiedzialam czy mam sie smiac czy plakac. Parodia :(

Divian

Jeśli jesteś wielką fanką to milcz i bierz co dają. Ja też jestem fanem i jakoś przełknąłem to badziewie, choć 6 odcinek chyba jako jedyny miał ręce i nogi (no powiedzmy, że miał) Ten sezon obudził miłe emocje związane z przeszłością, sentyment i te wszystkie wspomnienia z lat 90tych. Za to jestem wdzięczny.

ocenił(a) serial na 9
ciosina

Ja też jestem wielką fanką, ale oglądam, bo kocham Muldera i Scully. Biorę to co nam dali...

ocenił(a) serial na 1
ciosina

Taaaa, tylko dlatego mam sie cieszyc, ze rzucili nam jakis beznadziejny ochlap? Cieszyc sie, ze zniszczyli bohaterow, ktorych uwielbialam, klimat za ktorym tesknilam.. Teraz to sie tylko modle, zeby nie bylo kontynuacji bo ta seria to nie jest Archiwum, to nie jest Mulder i Scully, to wszystko nie jest TO, co kiedys.

Divian

Życie...

Divian

Archiwum to zawsze był gniot i dobrze, że wreszcie Carter otwarcie pokazał jaką ma bekę kiedy tworzy x-files.
I tylko ci bidni "true fani" ZAX nagle się zorientowali, że od początku byli dymani bez mydła, więc ta świadomość musiała ich zaboleć ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones