PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745588}

Z archiwum X

The X Files
7,0 13 464
oceny
7,0 10 1 13464
4,7 3
oceny krytyków
Z archiwum X
powrót do forum serialu Z archiwum X

Zastanawiałem się

ocenił(a) serial na 6

Parę dni temu czemu po T. śmigają wszystkie sezony XF...już wiem- umrę jak nie zobaczę! Po prostu nie mogę się doczekać...to będzie długie pół roku- z drugiej strony wszystko sobie przypomnę!

ocenił(a) serial na 9
Kabul

Przerwałam kilka lat temu serial pod koniec 8 sezonu, nie wiem nawet dlaczego. Jak się dowiedziałam, że ma powstać nowy sezon to postanowiłam, że koniecznie muszę obejrzeć wszystko do końca. Jeden wielki guzik z teorii spiskowych pamiętam, ani nawet nie wiem kim są niektóre postacie, ale damy radę :D

ocenił(a) serial na 6
BananowyMiks

Ja oglądam od początku :)

użytkownik usunięty
Kabul

Ja też.

ocenił(a) serial na 6
BananowyMiks

Ukazała się nowa zajawka :)
https://www.youtube.com/watch?v=CFJnWwh12j0
P.S.
Jak już wspomniałem oglądam wszystko od początku i robię wypis odcinków powiązanych z głównym spiskiem. Tak więc nie trzeba będzie oglądać wszystkiego :)

ocenił(a) serial na 9
Kabul

Tyle seriali oglądam, że czasu by mi nie starczyło na oglądanie od nowa wszystkiego. Chociaż większość odcinków to zapychacze pomiędzy poszczególnymi epizodami głównej linii fabularnej. Niektóre były słabe, ale jest kilka tak rewelacyjnych, że je chętnie zobaczyłabym jeszcze raz. Sceny z filmików są zachęcające i mam nadzieję, że serial będzie trzymał poziom :>

BananowyMiks

Zrobiłem kiedyś maraton odcinków mitologicznych tylko i jedna wielka klapa z tego wyszła. Nic tam kupy się nie trzymało.

ocenił(a) serial na 10
Kabul

"po T. śmigają wszystkie sezony XF" co to jest T.? rozwiń ten skrót, w telewizji ? na jakim kanale??

ocenił(a) serial na 6
djbasstronic

Takie strony w internecie ;)

Kabul

No ale to tajemnica jak chvj, ze filmy ściąga się z torrentów.

ocenił(a) serial na 9
Kabul

też sobie przypominam. właśnie kończę siódmy sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones