PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10038264}

Za mgłą

Kohrra
6,6 158
ocen
6,6 10 1 158
Za mgłą
powrót do forum serialu Za mgłą

Całkiem fajnie się ogląda. Wciągnął mnie głównie przez fakt że metody pracy policji pokazane w serialu są zupełnie inne niż się tego można spodziewać. Nie wiem na ile to jest odwzorowane prawidłowo, ale jestem w stanie uwierzyć że jest podobnie. Czekam na więcej.

ocenił(a) serial na 4
slavomier

Faktycznie metody pracy policji są inne. Po prostu katują zarówno podejrzanych jak i świadków i zawsze się czegoś tą metodą dowiadują. Jakieś tam zbędne nakazy rewizji, czy sądowe przedłużanie aresztu nie istnieje. W ogóle przemoc jest sposobem na życie.
I nie jest to charakterystyczne akurat dla tego serialu. W innych indyjskich kryminałach jest podobnie. A jeszcze brak kajdanek - albo delikwenta biją tak, że łatwo go zawlec do samochodu, albo wiążą ręce sznurkiem. Raczej to szokujące.

Lamika

Pisałem w taki sposób aby nie ujawniać tych metod ;) teraz mnie taka refleksja naszła też że to zabawne: oskarżanie mediów społecznościowych, telefonów, zachodniego społeczeństwa, narkotyków itd. o całe zło jakie istnieje i z jakim styka się policja. Zupełnie jak u nas, a jednocześnie w zupełnie inny sposób.

ocenił(a) serial na 8
slavomier

Totalna egzotyka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones