PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496783}

Za wszelką cenę

Make It or Break It
7,7 2 110
ocen
7,7 10 1 2110
Za wszelką cenę
powrót do forum serialu Za wszelką cenę

Jak na innych formach: wpisujcie kto jest waszą ulubioną postacią, parą i dlaczego

Ulubiona postać:
Sasha, sama nie wiem dlaczego on. Jakoś najbardziej go lubię i mam nadzieję, że w końcu będzie z Summer

Ulubiona para:
Damon <3 i Emily - te spojrzenie Damona

sara137_2

Ulubiona postać:
Lauren (ze względu na jej wredny charakterek, poza tym serial byłby bez niej trochę gorszy)

Ulubiona para:
Damon i Emily (bez powodu :d)

ocenił(a) serial na 7
sara137_2

MOJA ULUBONA POSTAC TO AUSTIN TUCKER< POJAWIA SIE W DRUGIM SEZONIE I KAYLIE CRUZ (SHE"S KIND OF CUTE:)) I LOREN< UWIELBIAM JEJ INTRYGI< BEZ NIE FILM BYLBY NUDNY

LiamCourt

Ulubiona postać: Chloe Kmetko (chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego)

Ulubiona para: nie będę oryginalna, zdecydowanie Emily i Damon :)

Melissa

Ulubiona postać:Kaylie i Sasha. Loren nie znosze, cały czas tylko coś knuje, udajac dobrą przyjaciółkę. Strasznie mi żal Kaylie, która jest moją ulubioną postacią, a która wciąż przez Loren cierpi.
Ulubiona para:Emily i Damon, chociaż Kaylie i Cartera tez bardzo lubiłam (kolejny powód la którego nie znoszę Loren)

_Mia_

sasha jest swietny, emily i damon,.

sara137_2

ulubiona postać: Austin Tucker i Kylie
Para: Emily i Damon
;))

ocenił(a) serial na 8
sara137_2

postać hm Kylie? tylko nie podoba mi się wątek z jej problemami żywieniowymi - choć żadnej z postaci jakoś wybitnie nie pokochalam calym sercem ;-)
a para, choć troszkę niedoszla, Payson i Nick, tacy ambitni :-)

ocenił(a) serial na 8
sara137_2

ulubiona postać: Payson, Damon
Para: : Damon i Emily ,

ocenił(a) serial na 10
sara137_2

ulubiona postać: Payson, Kylie
para: Kylie i Carter

ocenił(a) serial na 8
natka14

Ulubiona postać to zdecydowanie Payson a para to Sasha i Summer - szkoda że nic z tego nie wyszło :/

ocenił(a) serial na 10
sara137_2

Ogólnie to wszystkich lubię. Każdy ma w sobie coś przyciągającego, ale i czasami denerwującego.
Jeśli mam wybierać to:
Ulubiona postać: Payson, Kaylie, Sasha, Lauren
Para: Kaylie i Austin

Ginny15

Najfajniejsza postać- Sasha, a para- Sasha i Payson, niby nigdy nie byli razem ale od początku o tym marzyłam. Idealnie do siebie pasują, szkoda że Pay jest tak młoda, a on o tyle starszy...

ocenił(a) serial na 10
sara137_2

ulubiona postac Rigo
a para: Payson i Rigo ;)

ocenił(a) serial na 10
sara137_2

ulubiona postać? hmm chyba kalie cruz, nie będę pisać dlaczego, ale mam z nią wiele wspólnego i lauren, chciałabym aby częściej wygrywała, bo pomimo ćwiczeń nie odnosi dużo sukcesów. mogłaby wygrać jakieś jedne zawody (:
ulubiona para: lauren i max, bo w końcu dostała coś lauren od życia (;

sara137_2

Payson to moja ulubiona postać. Nie zawsze idealna, ale zawsze odnajdywała odpowiednią drogę, no i pomagała odnaleźć ją innym. Co do pary, to nie mam ulubionej, nie było porywających romansów, ale to dlatego, że serial nie opierał się na tym :) Pzdr!

sara137_2

Payson jest świetnie skonstruowaną postacią która przez cały czas się rozwija. co do ulubionej pary to nie mam bo i tak dziewczyny są nieszczęśliwe w tej sferze

ocenił(a) serial na 10
sara137_2

Ulubiona postać
ciężko powiedzieć też lubie Sashe ale najbardziej chyba Payson --> za to że jest taka silna, i wspiera wszystkich ;)

Ulubiona para
Emily i Damon --> aż sama czuje te iskry miedzy nimi ;P

ocenił(a) serial na 9
sara137_2

postac: Kaylie/ Nicki
para: Kaylie i Damon/ Kaylie i Austin/ Kaylie i Nicki <33

ocenił(a) serial na 10
sara137_2

Ulubiona postać: Lauren Tanner

Ulubiona para: Steve i Summer.

ocenił(a) serial na 9
sara137_2

Postać: Payson
Para: Payson i Rigo

sara137_2

Gdzie znajdę serial z polskimi napisami ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones