PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697645}

Zadzwoń do Saula

Better Call Saul
8,3 79 892
oceny
8,3 10 1 79892
8,8 19
ocen krytyków
Zadzwoń do Saula
powrót do forum serialu Zadzwoń do Saula

Miałem nadzieję, że BCS będzie naprawdę fajnym serialem w uniwersum BB. Niestety tempo akcji i brak akcji mnie od niego odpychają. Jeden dowolny odcinek BB jest ciekawszy niż jeden sezon BB. Jimmy już nie ten sam; dodatkowo fakt, że jest to prequel BB nie pomaga to, że aktorzy starzeją się. Mike wygląda jakby powoli miał skonać. A fabuła? Tak naprawdę sam nie wiem o czym jest ten serial. A jakieś ciekawe momenty? No sorry, jeżeli akacja z telefonami rodem z gimbazy z 4 sezonu, czy też wątek tego Niemca, który chciał spotkać się ze swoją żoną i na końcu zginął z rąk Mike'a jest ciekawy no to sorry. BB oglądałem 2 razy i mógłbym jeszcze raz, ale BCS daje ostatnią szansę - możliwe, że 5 sezon będzie moim ostatnim. Widać Gilligan stracił formę, a szkoda.

ocenił(a) serial na 9
bula1986

Tak jak w przypadku BB, tak z BCS reżyser ma na celu pokazanie przemiany głównego bohatera. W BB było więcej akcji tylko przez background (narkotyki, kartele). Muszę się zgodzić, że w pierwszych 3 sezonach nie działo się za wiele, ale nikt od tak nie zostaje prawnikiem bossów narkotykowych. Przez pierwsze 3 sezony poznajemy dogłębnie Saula, dowiadujemy się do czego jest zdolny. Według mnie czwarty sezon jest początkiem głównej fabuły i wierze w to, że kolejne będą tylko lepsze. Może nawet lepsze od samego BB - potencjał jest niezły (nie linczujcie mnie za to, uwielbiam styl Gilligana). BCS się rozkręca, robi to powoli, ale jestem pewien, że kolejne sezony będą świetne, a końcówka wspaniała. Nie trać nadziei

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones