serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Zadzwoń do Saula

Better Call Saul
2015 - 2022
46 min.
8,3 76 382
oceny
8,3 10 1 76382
8,8 12
ocen krytyków
Pechowy prawnik robi wszystko, by zaistnieć na sądowej scenie w Albuquerque. więcej mniej
Zadzwoń do Saula zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Saturn
Serial zdobył 9 nagród Saturn, 20 innych nagród oraz 176 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Zadzwoń do Saula
Zwiastun nr 2 (sezon 6)
Zadzwoń do Saula
Zwiastun nr 1 (sezon 4) 1:37
Zadzwoń do Saula
Klip wiral - reklama Los Pollos Hermanos (sezon 3) 0:30
nr 2 (sezon 6) 2022-03-10T18:56:37 https://fwcdn.pl/webv/06/83/60683/60683.4.jpg https://fwcdn.pl/video/trailer/Official_Season_6_Trailer___Better_Call_Saul.vp9.1080p.webm
Serial Killers
Wybieramy najlepsze seriale 2022 roku
Za nami kolejny rok pełen serialowych nowości i kontynuacji. W podsumowującym ostatnie 12 miesięcy odcinku "Serial Killers" rozmawiamy o zaskoczeniach, rozczarowaniach i najlepszych serialach roku. Sprawdźcie typy Doroty, Julii i Kuby. 2022-12-28T09:27:43 https://fwcdn.pl/webv/37/03/63703/63703.6.jpg https://fwcdn.pl/video/serial_killers/SK_podsumowanie2022.vp9.480p.webm

Serial rozgrywa się w przeciągu sześciu lat poprzedzających wydarzenia "Breaking Bad" i opowiada historię Jimmy’ego McGilla (Bob Odenkirk) alias Saul Goodman. Produkcja obfituje w humorystyczne sytuacje wynikające ze specyficznego podejścia Jimmy’ego do współżycia z otoczeniem, praktykowania prawa, mówienia prawdy oraz wyrażania tego coSerial rozgrywa się w przeciągu sześciu lat poprzedzających wydarzenia "Breaking Bad" i opowiada historię Jimmy’ego McGilla (Bob Odenkirk) alias Saul Goodman. Produkcja obfituje w humorystyczne sytuacje wynikające ze specyficznego podejścia Jimmy’ego do współżycia z otoczeniem, praktykowania prawa, mówienia prawdy oraz wyrażania tego co myśli. Jimmy’ego poznajemy jako zmagającego się z przeciwnościami losu i brakiem pieniędzy obrońcę z urzędu, a następnie samodzielnego prawnika prowadzącego sprawy osób starszych. Chcąc pomóc przyjaciółce, Kim Wexler (Rhea Seehorn), doprowadza on do eskalacji konfliktu ze swoim bratem Chuckiem (Michael McKean), w wyniku czego na rok zostaje wykluczony z izby adwokackiej. Gdy nie może prowadzić praktyki wpada na pomysł sprzedaży telefonów pre-paid osobom "potrzebującym prywatności". Tu styka się ze środowiskiem przestępców i handlarzy narkotyków. Po odzyskaniu licencji pragnie wykorzystać nawiązane w ten sposób kontakty i postawia dalej praktykować prawo. W tym czasie jego losy krzyżują się z życiem innych postaci z serialu "Breaking Bad", takich jak Gus Fring (Giancarlo Esposito), Mike Ehrmantraut (Jonathan Banks) czy Hector Salamanca (Mark Margolis). Poznajemy również m.in. historię powstania laboratorium pod pralnią przemysłową Gusa Finga.

studio
American Movie Classics (AMC) / Gran Via Productions / High Bridge Productions / więcej
tytuł oryg.
Better Call Saul
inne tytuły
W odcinku "Pimento" (1x09), kiedy Mike stoi na parkingu z Sobchakiem, na budynku w tle, witać wyraźnie nowe logo firmy AT&T. Takie logo firma zaprezentowała pod koniec 2005 roku, podczas, gdy akcja odcinka rozgrywa się w roku 2002.
W odcinku "Bali Ha'i" (2x06), na początku odcinka, kiedy Mike zatrzymuje samochód, widać, że zaparkował idealnie przy krawędzi jezdni. W kolejnym ujęciu jednak, gdy Mike wysiada z pojazdu, auto znajduje się około 30 cm od pobocza.
W odcinku "Inflatable" (2x07), na światłach za samochodem Jimiego zatrzymuje się Chevrolet Sonic. Samochód został wprowadzony do dystrybucji w 2012 r., podczas, gdy akcja serialu rozgrywa się w roku 2002.
Szyty na miarę klasycznego spin-offu „Better Call Saul” po lekkim poślizgu miał premierę w lutym 2015 roku i z miejsca stał się rekordzistą. Pierwszy odcinek obejrzało bagatela siedem milionów widzów, plasując serial na pierwszym miejscu w historii telewizji kablowych, z największym otwarciem sezonu. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych