Zagadki kryminalne panny Fisher (2012-2015)
Zagadki kryminalne panny Fisher: Sezon 3 Zagadki kryminalne panny Fisher Sezon 3, Odcinek 6

Śmierć w hotelu

Death at the Grand 56 min.
7,6 58
ocen
7,6 10 58
{"link":"/serial/Zagadki+kryminalne+panny+Fisher-2012-649671/episode/3/6"}
{"type":"film","id":649671,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Miss+Fisher%27s+Murder+Mysteries-2012-649671/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum s3e6
  • W szóstym odcinku trzeciego sezonu pani detektyw wypowiada zdanie "po polsku"... Wiem, że wszędzie jesteśmy ignorowani, ale puściłam ten fragment jakieś 20 razy i nadal nie wiem co ona starała się wypowiedzieć. Serial jest przyjemny, ale ten fragment naprawdę mnie zdenerwował...

• Sol1581 Ja tak samo, przewinęłam kilkanaście razy i zrozumiałam tylko słowo "poker"... co nie jest żadną sztuką do wypowiedzenia XD

Ogólnie ta scena była TOTALNIE bez sensu. Ni z dupy ni z pietruchy główna bohaterka nagle z nieba potrafi mówić po polsku, bez żadnego wytłumaczenia, ani pociągnięcia wątku dalej. AHA.

• AccrosSky Taka z niej poliglotka, umiała też powiedzieć dziękuję po chińsku ;-)

• Ebubu ocenił(a) ten serial na: 10

AccrosSky I po rosyjsku - w odcinku o wyścigach samochodowych

• AccrosSky Tu żadne wątki nie są posunięte dalej.

• Sol1581 Masakra z tym "polskim" zdaniem.... mogli albo podszlifować albo pominąć... Oczywiście nikt poza nami Polakami nie będzie wiedział, a może i część naszych rodaków się nie zorientuje, że tam miało być coś po Polsku...