Zagadki kryminalne panny Fisher (2012-2015)
Zagadki kryminalne panny Fisher: Sezon 3 Zagadki kryminalne panny Fisher Sezon 3, Odcinek 6

Śmierć w hotelu

Death at the Grand 56m
7,7 61
ocen
7,7 10 1 61
Zagadki kryminalne panny Fisher
powrót do forum s3e6

W szóstym odcinku trzeciego sezonu pani detektyw wypowiada zdanie "po polsku"... Wiem, że wszędzie jesteśmy ignorowani, ale puściłam ten fragment jakieś 20 razy i nadal nie wiem co ona starała się wypowiedzieć. Serial jest przyjemny, ale ten fragment naprawdę mnie zdenerwował...

Sol1581

Ja tak samo, przewinęłam kilkanaście razy i zrozumiałam tylko słowo "poker"... co nie jest żadną sztuką do wypowiedzenia XD

Ogólnie ta scena była TOTALNIE bez sensu. Ni z dupy ni z pietruchy główna bohaterka nagle z nieba potrafi mówić po polsku, bez żadnego wytłumaczenia, ani pociągnięcia wątku dalej. AHA.

AccrosSky

Taka z niej poliglotka, umiała też powiedzieć dziękuję po chińsku ;-)

ocenił(a) serial na 10
AccrosSky

I po rosyjsku - w odcinku o wyścigach samochodowych

AccrosSky

Tu żadne wątki nie są posunięte dalej.

Sol1581

Masakra z tym "polskim" zdaniem.... mogli albo podszlifować albo pominąć... Oczywiście nikt poza nami Polakami nie będzie wiedział, a może i część naszych rodaków się nie zorientuje, że tam miało być coś po Polsku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones