PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106789}

Zaginiony ląd - Dolina Jurajska

Land of the Lost
7,4 812
ocen
7,4 10 1 812
Zaginiony ląd Dolina Jurajska
powrót do forum serialu Zaginiony ląd - Dolina Jurajska

Film pamiętam bardzo dobrze i z dużym sentymentem do niego powracam. To był piękny serial dla młodzieży i nieco starszych też. Kiedy dziś patrzę jakie zagraniczne seriale polskie telewizji proponują młodym ludziom, można się zwyczajnie załamać. Kiedyś młodzi ludzie mieli znacznie lepiej jeśli chodzi o poziom kina skierowanego do nich, dlatego też ode mnie "mocna dziesiątka".

ocenił(a) serial na 9
euro2012

Mam takie samo zdanie jak ty, że kiedyś poziom kina był lepiej skierowany do młodszych. Ale chyba wiem skąd to się bierze. Po prostu wychowaliśmy się na tych serialach. Nasi rodzice myśleli, że to za ich czasów seriale były super a w latach 90 można się zwyczajnie załamać. W tej wypowiedzi tylko spekuluję, nie musi być tak jak napisałm. Ale tak czy siak świetny serial :) Pozdro

ocenił(a) serial na 10
Dudu_fw

Ta ja też się wychowałem na tym serialu. Genialny był. Dzisiejsze seriale są inne po i zainteresowania dzieci są inne. Kiedyś nasze pokolenie interesowało się przyrodą, sztukami walki itp. i seriale były o tym. Dziś dzieci interesują się śpiewem, tańcem i seriale są robione pod ich zainteresowania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones