PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783584}

Zagubieni w kosmosie

Lost in Space
6,6 18 400
ocen
6,6 10 1 18400
Zagubieni w kosmosie
powrót do forum serialu Zagubieni w kosmosie

Reklamowany jako serial sci-fi, jest tylko bardzo niskich lotów Fantasy. Poziom serialu niestety na poziomie filmów typu Buddy pies grający w baseball i realizmem takim filmom odpowiadający . Wydarzenia nie mają sensu, zachowania bohaterów są głupie niepotrzebne i irracjonalne. Po 7 odc.
1. Lot do kolonii w układzie alfa Centauri czyli gwiazdy najbliżej ziemi. Żadnego naukowca nie zdziwiło to że po drodze do tego układu rozbijają się na planecie krążącej w okół nieznananej gwiazdy. Jest przez chwilę mowa w statku obcych że jest tam mapa innej galaktyki ale nie przejmują się tym bardzo i dalej jest mowa że po powrocie na śmiałka lecą dalej na alfa Centauri.
2. Śmiałek ma tylko 1 antenę. Gdy się ona zepsuje nie ma z nim kontaktu. I nikt się nie zorientował na nim że się zepsuła.
3. Magazyny na wszystkich statkach są absurdalne. Leży po kilka pączek luźno w wielkim magazynie, które oczywiście jeszcze muszą przynieść bohaterkę.
4. Wielkie drapieżniki na planecie a nie ma roslinozercow. Zabrakło widać pieniędzy na kosmiczną krowę.
5. Atak drapieżników na kolonistow. Nie drukujemy broni palnej bo to zło. Zróbmy dziwne dzidy.
6. Woda zamarza w sekundę od dołu a na powietrzu ciepło i lepiej odpiac kurtkę.
7. Naukowcy przez cały sezon uważają że jak się ma jakąś ważną informację to lepiej nikomu nic nie mówić. W końcu kolonisci to tylko specjalnie wyselekcjonowana i wyszkolona grupa w której jednym z kryteriów było radzenie sobie w kryzysowych sytuacjach. ( testy willa)
7. Doktor schmidt. Wszystko z nią. Każde zachowanie jest bezsensowne. Tlumaczenia jej są po prostu głupie a każdy wierzy jejbez zastrzeżeń aż do 7 odc. Gra aktorska też straszna.
8. Twórcy coś tam słyszeli o czarnych dziurach ale nie wiedzą o co w nich chodzi.
9. Mamy wyszkoloną pilotkę. Kobiety o niskiej posturze lepiej znoszą przeciążenia. Zmieńmy ją lepiej na niewyszkolonego byłego wojskowego i mechanika. Uzgodnijmy to z dziećmi tylko bo nikogo to widać innego nie obchodzi.
10. Wybuchajaca dolina. Jadąc po paliwo omińmy ją. Jadąc z paliwem jedzmy przez nią. Najwyżej zginiemy.
11. Problemy z paliwem. Jak i dlaczego? Węgorze w wodzie dostają się do zbiorników. W sumie jak? Do innych statków też. Choć stoją na kamieniach pustyni i sawannie. Skąd węgorze w lodowcu. Przecież okręt był w lodzie.
12. Paliwo to metan. Ale w sumie to benzyna.paliwo przyszłości. Dobrze że silnik to nie 2.0 tdi
13. Prędkość ucieczki z ziemi wynosi 11 km na s. Tamta planeta jest odrobinę bardziej masywna. Czyli prędkość powinna być trochę większa. Pani naukowiec wylicza 1.5 km na s
14. Budowa lodowca. Najpierw stykają w nim i nie mogą się z niego wydostac. Potem okazuje się że lecą na przestrzał.
15. Księżyce za blisko.

ocenił(a) serial na 5
Conqueror88

prawda

ulvar

A tu moja lista - tylko z pierwszego odcinka
33. Matka zataja fakt, że Will miał problemy z pływaniem na basenie i przy pierwszej nadarzającej się okazji, akurat Will musi pływać.
34. Ojciec - gdy jedna córka (czarna? Adoptowana czy jak? Obejrzałem tylko jeden odc.) ma w planach umieranie w lodzie, ojciec ucieka po pomoc, gdy drugie dziecko (Will) ma problemy, ojciec znowu ucieka i zostawia drugie dziecko. Totalnie nieodpowiedzialne.
35. Gdy czarna córka nurkuje, nikt nie wpadł na pomysł by zrobić jej jakiś sznur, za pomocą którego mogliby ją o wiele szybciej wyciągnąć w razie kłopotów.
36. Statek kosmiczny, który przemierza galaktyki - nie ma żadnego ciężkiego sprzętu do cięcia lodu/metalu/czegokolwiek.
37. Syn mając pewnie z 10 lat - wie więcej niż niejeden profesor
38. Pożar w lesie w żaden sposób nie wpłynął na decyzję małego, by może jednak uciekać z drzewa.
39. Deszcz wokół wydrążonej dziury - nikt nie pomyślał, by przestawić namiot i zrobić zadaszenie.

axelbest

40. Jak zwykle, obca planeta i ściąganie hełmu ochronnego. Nidy, ale to przenigdy nie będzie wiadomo czy np w powietrzu nie żyją trujące drobnoustroje. Oprócz drobnoustrojów, flora i fauna może być trująca, dodatkowo może przecież istnieć radioaktywny pierwiastek, którego czujniki ludzkich technologii nie wykryją. Matka jak zwykle daje popis i ściąga hełm.

axelbest

No bo "leciały bociany" ;) Znaczy Will już oddychał przez dziurę w skafandrze. A więc nie ma żadnego niebezpieczeństwa.

makowiec1975

Ja miałam niepokojące i wręcz prorocze skojarzenia z Obcy. Przymierze

axelbest

40. Metaliczny magnez zapalany pochodnią - magnez jest bardzo reaktywny i dlatego nie występuje w wolnej postaci w przyrodzie, temp zapłonu 760`C - żadna samoróbkowa pochodnia go nie podpali

ocenił(a) serial na 8
axelbest

1. Czarna córka jest z pierwszego małżeństwa. 2 Jednemu dziecku zaraz skończy się powietrze pod lodem a drugie melduje przez radio że jest wzglednie bezpieczne - proste, ocena zagrozenia i pomagasz temu ktory pierwszy pomocy potrzebuje. 3 dzieciak rzeczywiście jest za cwany na swój wiek.

ocenił(a) serial na 6
SpiderGisz

Dzieciak faktycznie za mądry jak na swój wiek, ale gdy tata mu powiedział, że w lodowcu mogą natrafić na szczelinę to młody się lekko zdziwił.

ocenił(a) serial na 2
axelbest

ad 35. Gdyby wzięli się do roboty, toby ją wyciągnęli z lodu w ciągu 30 minut. Lód to nie stal. Łatwo go rozkruszyć.

ulvar

Niewątpliwie w tym serialu najfajniejsza była kura, najmądrzejsza zapewne też.

ulvar

Niewątpliwie najgłupszy jest robot, dobrnęłam z trudem do 6 odcinka, gdzie w tym czasie był w stanie powiedzieć "Niebezpieczeństwo Willu Robinsonie".
Jednocześnie komunikował się z chłopce na jakiś dziwny empatyczno-telepatyczny sposób (w sumie diabli wiedzą o co w tym chodzi) co sugeruje zaawansowaną SI.

Wilczyca_9

41. Odcinek trzeci: Kiedy statek z całą mocą i prędkością wylatuje z pod mega ton lodu i ścian kilkuset metrowych (skąd one się tam wzięły, było wcześniej z 5 metrów:) to wystarczy przykucnąć w rogu i przytrzymać się jakiejś poręczy. :DD
42. Najwyraźniej węgorze pływają w lodzie.

Paola_9

43. Napełnienie cysterny. Nikt nie wpadł na pomysł by cysternę ustawić na wierzchu jowisza(potem wystarczyło by z nią zjechać).
44. śmiałek z zadokowanymi jowiszami a komunikacja nadal jednokierunkowa.
45. Zapora mająca ostrzegać przed drapieżnikami. Skoro zdecydowali się coś takiego ustawić to jeśli drapieżnik się pojawi to bronić się będą sarkazmem(ewentualnie uciekać/mentalnie przygotują się do zbliżającej się konsumpcji)?
46. Typa przygniata cysterna. Trzeba podnieść, choć widać że typ leży w piachu i wystarczyło by parę razy ruszyć łopatą(Pewnie ze sobą nie wzięli a szlachta rękami kopać nie będzie).
47. Po lądowaniu na nieznanej planecie najważniejsze to opuścić statek.
48. Żona ma ból zada do męża o to że chciał wdrukować broń. Nie zmienia zdania ze względu na fakt że wylądowali na nieznanej planecie, morderczego(potencjalnie robota), hasające po bazie kilkumetrowe jaszczury. Ona ma chyba jakiś uraz.
49. Deszcz gasi płonący magnez

i20918

50. Cysterna ciekłego metanu, który wycieka jak benzyna - kto widział rozszczelnioną butlę z gazem, ten wie, o czym piszę. Wyciek byłby bardzo gwałtowny i groziłby wybuchem: youtu. be/y-rxiNL1b50
51. Łazik tonie w jeziorku smoły - w tak małym pomieszczeniu po kilkunastu minutach atmosfera nie nadawałaby się do oddychania (brak dostępu świeżego powietrza) i pasażerowie straciliby przytomność, a potem się udusili, a oni tam siedzieli co najmniej kilka godzin i było im tylko trochę cieplej ;)
Ilość głupot zwiększa się z każdą minutą, by osiągnąć poziom krytyczny w odcinku 7. A serial zapowiadał się tak dobrze...

Paola_9

43. Te węgorze to w ogóle cud natury. Pływają w lodzie, w piasku, w lesie ale już nie na urwisku. No i spożywają na raz dużo więcej tego "metanu" niż same ważą i mają objętości, a nawet po takim obfitym posiłku nie przytyją. Jest nawet skan zbiornika jak ok setka ich pływa w środku i wyżera paliwo.
44. Jupiter wybucha w atmosferze. Wybuch wyrzuca jego część na orbitę. W chwili wybuchu widocznie nasi śmiałkowie musieli się odpiąć z foteli i przejść na tyły statku, przewidując genialnie która część zostanie na orbitę wyrzucona, a która spadnie na planetę.
45. Na wysokości ok 85 mil czyli ok 135 km znajdują się " obłoki srebrzyste" w których wiatr wieje 225 km/h. Wszystko to ładnie widać na monitorku pani doktor oczywiście w milach i stopach.

ulvar

Mój numer jeden: Czas trwania dnia planecie zależy od jej orbity, a nie od ruchu obrotowego wokół własnej osi.

ocenił(a) serial na 3
fifofifo

To jest akurat możliwe, np. gdy oś obrotu planety jest skierowana poziomo w stosunku do orbity. Czas trwania jednego obiegu a więc i doby będzie wtedy zależeć od masy obiektu wokół którego krąży planeta i odległości między obiektem, a planetą. W przypadku czarnych dziur krążące wokół nich obiekty potrafią wykonać jeden obieg w ciągu kilku godzin.

ocenił(a) serial na 3
ulvar

52 Podczas gdy cystera lezy na boku, kamien dziala jak korek i paliwo sie nie wylewa. Chcac ratowac czlowieka, postawmy cysterne z powrotem do pionu i pozwolmy drogocennemu paliwu swobodnie wyciekac, zamiast przekrecic i polozyc ja na drugim boku

ocenił(a) serial na 6
nekrolog_

52.1 Mamy szpadel, podkopmy/okopmy człowieka wyjdzie. cysterna zostanie na miejscu.

ocenił(a) serial na 3
ulvar

53. Jak już odkryjesz, że masz kogoś na pokładzie, kto podaje się za inną osobę, miesza i kręci to co robisz? NIE! Na pewno nie mówisz tego reszcie załogi/ rozbitkom. A już szczególnie nie mówisz nikomu, że trzymasz kogoś zamkniętego w schowku.
54. Miałeś włączony hiper super turbo płot wokół bazy, ale i tak dostają się drapieżniki które niemal rozrywają Cie na strzępy. Co robisz? Dzidy. Nie ma sensu sprawdzać , że osłona była dezaktywowana. Jeszcze by się okazało, że ktoś celowo wyłączył.
55. Obca planeta, pełno krwiożerczych drapieżników. Chodźmy schować robota. Wrócimy sami, a co tam. Witaj przygodo!
56. Co robisz, gdy znokautujesz 'tego złego'? Zdecydowanie nie krępujesz mu rąk i nóg - po coż...
57. Może moja matma słaba dosyć jest, ale mieli 2 idetyczne zbiorniki paliwa które odzyskali, co miało pozwolić każdemu na odlot. Tracąc jeden, wylała się jakoś połowa i nagle nawet jeden już nie wejdzie na orbite...?
58. Twój ojciec właśnie eksplodował w promie kosmicznym. Ty rzuć tekstem, że 'chyba musze umyć ręce' bo dotykałam kupy i zrób debilną minę. Chociaż ta ruda wygląda trochę jakby miała Downa, więc może sie tu nie bede czepiał.

witaltas

Uśmiałam się przez cały ranek. Genialne! Dziękuję za te komentarze!

użytkownik usunięty
ulvar

100. Ludzie doszukujący się logiki i realności sięgają po popcornowe, amerykańskie tytuły.

ocenił(a) serial na 7
ulvar

Chłopie przestań piepszyć bzdury i nie udawaj asteofizyka którym nie jesteś. Mimo że planeta jest większa nie musi być cięższa, to jest oczywiste. Ty już widzę znasz 1 prędkość kosmiczna tej planety, po spojrzeniu na kilka kadrów. Naukowcy potrzebują obliczeń do tego ale ty już wiesz po zdjęciu. Mylisz pojęcia to jest film s-f nie fantazy. Nie występują tutaj postacie mityczne. Czyli wypowiadasz się o rzeczach o których nie masz pojęcia. Tylko hejtujesz i siejesz zamęt na forum.

ocenił(a) serial na 8
mt_one

W sumie przydałoby się jeszcze dodać prośbę o uważne oglądanie :) Chociażby punkt 10 - jechali przez wybuchająca dolinę, bo ruchy tektoniczne utworzyły po ich przejeździe szeroką szczelinę, przez którą nie mieli jak przejechać. Mieli zwyczajnie odcięty powrót i jedyna możliwa droga prowadziła przez dolinę.

Zgadzam się, że serialu było sporo niedopracowań. Nie mamy jednak do czynienia z dokumentem a z SF. Trudno oczekiwać ścisłego prawdopodobieństwa naukowego. Co nie zmienia faktów, że można było pewne rzeczy poprawić. Ale by od razu się wyżywać na serialu? Czy my w ogóle oglądaliśmy ten sam film? Za same ujęcia należy się szacun. Zachwycała mnie większość kadrów. Techniczna strona kamery to cud miód i orzeszki. Były też porządnie zrobione efekty specjalne oraz sama wizualizacja robota oraz statków była świetna. Bardzo też przypadła mi do gustu cała historia i nie nudziłam się ani trochę, choć nic mnie szczególnie nie zaskoczyło, jako że znałam pierwowzór. Gdy na to spojrzymy, kogo obchodzi jakaś antena? :D Jasne, rzuciło mi się w oczy, bo ludzie ze Śmiałka zdawali się nie zauważać, że im antenę urwało, ale machnęłam na to ręką :D

ocenił(a) serial na 4
mt_one

Skoro jest lzejsza od ziemi mimo ze jest wieksza to dlaczego grawitacja jest jak na ziemi? Grawitacja jest zwiazana z masa.

ocenił(a) serial na 3
mt_one

Prawie wcale w tym nie ma SF, tylko od czasu do czasu przemykający robot i kilka akcji ze statkiem kosmicznym, reszta to tanie intrygi rodem z brazylijskich telenowel. Ostatnie produkcje netflixa są bardzo rozczarowujące.

ocenił(a) serial na 7
ulvar

Tak bardzo jestes zly, ze w ogole powstal ten serial, ze postanowiles spedzic sporo czasu, zeby powypisywac te wszystkie bullet point'y. A rzecz jest prosta : to nie dokument a serial s-f, z wieloma uproszczeniami, stworzony dla szerokiego grona ogladajacych, bez zbednego rozlewu krwi i rozwalki ala Terminator czy Obcy. Nie rozumiem takiej oceny - zupelnie nie przystaje do charakteru filmu, mi osobiscie fajnie sie oglada tylko trzeba od razu zalozyc, ze to produkcja taka a nie inna i nie zamierzajaca udawac niczego innego.
I tak, to jest s-f a nie fantasy :)

kamstaw

Można zrobić s-f zgodne z prawami fizyki - "The Expanse" albo "Marsjanin" i nie powiesz że w którymś z nich jest zbędna rozwałka. Może ten poziom to o wiele za dużo, no ale bzdury typu deszcz padający przy -60C w czasie gdy jezioro zamarza w kilka sekund, na parę metrów w dół, są nie do obronienia. Jak ktoś ma <15 lat, albo wykształcenie ledwo podstawowe, to może się zachwycać, resztę te potworne bzdury będą kuły w oczy. Wytrzymałem do końca 3 odcinka i więcej nie dam rady.

ocenił(a) serial na 2
Kamil_D1

Ja również kończę przygodę z serialem na 3. odcinku. Ilość absurdów poraża :)

ocenił(a) serial na 3
Kamil_D1

Jest takie zjawisko jak przechłodzenie cieczy, której krystalizacja mogłaby wyglądać mniej więcej tak, jak to pokazali w serialu.

ocenił(a) serial na 9
ulvar

Skopiowalem i powtarzam odpowiedz ..kamstaw'' bo sie z tym zgadzam w serialach s-f to i deszcz moze byc gorący jak lava, statek moze i latac na baterie od pilota bo to s-f. żałosne ludzie chcecie coś dokumentalnego i realnego to włącz se polsat i oglądaj trudne sprawy


Tak bardzo jestes zly, ze w ogole powstal ten serial, ze postanowiles spedzic sporo czasu, zeby powypisywac te wszystkie bullet point'y. A rzecz jest prosta : to nie dokument a serial s-f, z wieloma uproszczeniami, stworzony dla szerokiego grona ogladajacych, bez zbednego rozlewu krwi i rozwalki ala Terminator czy Obcy. Nie rozumiem takiej oceny - zupelnie nie przystaje do charakteru filmu, mi osobiscie fajnie sie oglada tylko trzeba od razu zalozyc, ze to produkcja taka a nie inna i nie zamierzajaca udawac niczego innego.
I tak, to jest s-f a nie fantasy :)

ocenił(a) serial na 3
Piotr101

A ja się osobiście cieszę, że ktoś wypisał te błędy. Dlaczego? Bo później część ludzi, dzieci zaczyna wierzyć, że to prawda. Co może być szkodliwe i niebezpieczne.

ocenił(a) serial na 1
Piotr101

Skoro piszesz, że w filmach czy serialach s-f można latać na baterie od pilota, to ok, można oceniać jak się chce, ale żyję pół wieku w błędzie myśląc, że skrót s-f oznacza fantastykę NAUKOWĄ...
Dziękuję za wyprowadzenie mnie z błędu, ale, niestety takie przedstawianie s-f nie jest dla mnie i po 90 minutach męki odpuszczam.

ocenił(a) serial na 7
ulvar

Film bardzo dobry, niektórzy zarzucają mu szereg absurdów, zupełnie bezpodstawnie, ktoś np. twierdzi, że musieli by lecieć do celu 2500 lat, bzdura, przy założonej w filmie prędkości ( o której mówi inżynierka w retrospekcji, a więc mogli to jeszcze to podkręcić przed wylotem) dolecieli by do celu w około 10 lat, co jest czasem zupełnie do zaakceptowania.

ocenił(a) serial na 4
ulvar

Z punktem 6 muszę się zgodzić jak z żadnym innym. Teoretycznie sami nie wiele wiemy o faktycznym działaniu czarnych dziór i tak dalej wiec to można reżyserom odpuścić natomiast gdy woda w jeziorku zamarza w kilka sekund a oni sobie chodzą z gołymi głowami i yolo jak nigdy to już jest robienie sobie żartów z widza. Najzabawniej było jak zaczęło padać i woda wokół nich automatycznie zaczęła zamarzać tylko oni sobie stoją przemoczeni i nie dość ze woda na nich nie zamarza to jeszcze w następnym kadrze już wszyscy sa magicznie wysuszeni... i wiele innych przytoczonych przez ciebie punktów daje jasno do zrozumienia ze to serial dla średnio inteligentnych miłośników sci fi. Dla widzów powyżej 18 roku życia raczej nie polecam chyba że zżera was nuda.

Kalenz

ja bym tam napisał "dziur", ale może się mylę....?

ocenił(a) serial na 4
LeoV

Dziękuję bardzo za poprawkę, pisałem komentarz w nocy w stanie nietrzeźwości na komórce. Normalnie bym wprowadził korektę już następnego dnia niestety filmweb nie umożliwia edycji komentarzy.

ocenił(a) serial na 2
ulvar

niestety kolejny netflixowy syf

ocenił(a) serial na 6
tomekguru

Oj tam przestańcie. To jest rozrywka a nie film dokumentalno naukowy. Ma pobudzać wyobraźnię, budować napięcie, działać na uczucia widza. Przeciętny Kowalski, czy też Smith, nie myśli o tym skąd się coś wzięło i dlaczego... po prostu łyka wszystko jak leci, a czasami jak jednak na coś w wpadnie (że coś tam było nie tak) to uważa się za geniusza- ot cała filozofia.
Netfix ma zarabiać hajs a nie udowadniać praw fizyki.

Uśmialem się czytając forum. Pozdrawiam i życzę przyjemności z oglądania.

ocenił(a) serial na 6
kondimybondi

A i dyskusja (np taka jak nasza tutaj) też była zamiarem podgrzewania tematu celem promocji.
Ci co kręcą netflixem są geniuszami ( i pewnie miliarderami).

ocenił(a) serial na 5
kondimybondi

Można "przemęczyć" ten serial wyłączyć mózg i się bawić. Tą czarnoskórą piękność jako rodzeństwo wsadzili chyba ze względu na poprawność polityczną. Wcześniej matka była z afroamerykaninem ale córka o nim za dużo nie wspomina. Teraz ma przynajmniej rudą siostrę i brata blondyna.

ulvar

59. Dla tej planety nie działa prawo Keplera? Serio? To może jeszcze nie działa na niej twierdzenie Pitagorasa???
60. Co powoduje, że magnez pali się mocniej? Lód! Oczywiście, ale tylko Algida.
61. Cała postać dr. Smith i ogólnie Smith master plan. Wszyscy dookoła zachowują się tak, żeby dokładnie wdepnąć w pułapki Smithowej.
61. Uwięzieni na kawałku blachy z Jowisza unoszącym się w przestrzeni kosmicznej, w dodatku z ograniczonym dostępem tlenu? Prowadźmy rozbudowaną konwersację o życiu zamiast oszczędzać tlen w skafandrach.
62. Ciekły metan w kolorze płynu do spryskiwaczy.
63. Sposób, w jaki została napisana postać Penny - cudo, połowa dialogów sama ze sobą.

ulvar

Wlasnie męczę 7 odcinek i idzie tak ciezko, ze az musialam poczytac opinie i na szczęście tym watkiem sie nie zawiodlam ;)
Od siebie dodam tylko: co robisz jak Twoje auto zaraz zatonie w smole? Krzycze do meza zeby szybko wskakiwal do srodka bysmy razem zatoneli :)

ocenił(a) serial na 8
ulvar

Kapitalny wątek, ubawiłem się, mimo że sam serial przpadł mi do gustu i nie zwracałem uwagi na wymienione tutaj niedociągnięcia (poza ślepotą bohaterów na działania "dr Smith").

ocenił(a) serial na 1
ulvar

Wytrzymałem do momentu, jak w kilka sekund(!) zamarzło od dołu(!) całe jezioro wody, gdzie wcześniej lód był cieniutki i zapadł się pod statkiem. Dzięki za listę pozostałych absurdów.

ocenił(a) serial na 2
ulvar

Niektórzy nazywają ten serial familijnym czyli dla całej rodziny.
E.T. był filmem familijnym, to to jest rzeczą dla bardzo małych dzieci.

ocenił(a) serial na 3
ulvar

2 sezon to jeszcze większa szmira niż pierwszy. Zmieniłem ocenę z 4 na 3 bo poziom wqrwienia oglądając drugi sezon sięgnął zenitu.

ulvar

Sci fi to sci fi a nie fantasy. Jak można mylić te dwa różne gatunki? Gra o tron to fantasy, Władcy pierścieni również. A ten film to sci fi w czystej postaci. Więc jeśli masz zamiar się wypowiadać to proszę poznaj gatunki filmów i sposób ich odróżnienia

ocenił(a) serial na 8
ulvar

Znawcy kina, pieprzone marudy szukają błędów i sensu w lekkim serialu familijnym zrobionym w stylu starych filmów sci fi familijnych.... Kisnę

ocenił(a) serial na 9
ulvar

Ojoj, logiki w serialu doszukuje się osoba, która Avengersom dała 9/10. Mam ci geniuszu wyliczyć absurdy z tamtego filmu? Też jako s-f stoi.