PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133834}

Zagubieni

Lost
7,6 174 151
ocen
7,6 10 1 174151
7,2 20
ocen krytyków
Zagubieni
powrót do forum serialu Zagubieni

Dzisiaj na TVN 7 skończył się 6 sezon Lostów. Był to mój 6 raz z tym serialem i nadal uważam, że jest jednym z najlepszych seriali jakie wiedziałem.
(Breaking Bad, Gra o Tron, The Walking Dead wraz z LOST są na 1 miejscu :D )
Ma on coś w sobie, że chce się go oglądać. W przyszłym roku na pewno obejrzę go po raz 7 :D

ocenił(a) serial na 7
Przemoo010

Ja ogladałem tylko raz do połowy serii, potem nie było niestety mi dane... Teraz na TVN 7 obejrzałem od poczatku do końca...może też i lepiej, bo z wiekiem inaczej się wszystko postrzega, są inne przemyślenia...
Serial odciska swoje piętno...

Przemoo010

6 raz? Musisz mieć strasznie nudne życie, pewnie bezrobotne warzywko.

ocenił(a) serial na 10
krzysztof7

No tak, bo przecież muszę oglądać ten serial 24/7, a nie w wolnym czasie XD Pomyśl czasem co? Czasem obejrzenie zajmowało mi 3 miesiące, albo dłużej. Wydaje mi się, że Twój mózg nie potrafi długości czasu. Bezrobotny? Nie, chodzę do szkoły dla ścisłości ;)

Przemoo010

Aha, czyli młody i jeszcze głupi. 6 raz ogląda serialik, bo ma tak ciekawe życie.

ocenił(a) serial na 10
krzysztof7

Aż tak Ciebie to boli? XD Weź zacznij coś robić, bo wygląda na to, że nie masz nic lepszego do roboty tylko komentowanie wszystkiego na okrągło

ocenił(a) serial na 10
Przemoo010

Wycziluj, jakiś troll, któremu najbardziej by się przydało dowartościowanie:)

ocenił(a) serial na 10
miXUE

Pewnie już się dowartościował :D

Przemoo010

Nie filozuj, serial po raz 7 sam się nie obejrzy

ocenił(a) serial na 10
krzysztof7

No właśnie, dobra ide ogladac elo

ocenił(a) serial na 10
Przemoo010

Tez do niego ciagle powracam. Nie dlugo znowu obejrze od nowa ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones