PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133834}

Zagubieni

Lost
7,6 173 878
ocen
7,6 10 1 173878
7,2 19
ocen krytyków
Zagubieni
powrót do forum serialu Zagubieni

Bo jak narazie tylko Locke zna prawde. No i ci co widzieli 2 sezon ;)

ocenił(a) serial na 6
Tomashi_2

no wg mnie to na pewno cos wielkiego :D ale poki co musze dosciagac reszte odcinkow pierwszego zeby zaczac ogladac 2 sezon ;)

ocenił(a) serial na 8
Siomer

Wydaje mi sie ze bedzie to cos ''mechanicznego''

ocenił(a) serial na 7
Tomashi_2

Właśnie - mnie także się tak wydaję - jakiś 'robut'. Gdy pierwsze odcniki oglądałem, to wydawało mi się, że albo ta wyspa to jedna wielka mistyfikacja, albo jakiś doktorek na wyspie szaleje i ten robot to jego wytwór. Teraz nie wiem, co mam myśleć :D.

ocenił(a) serial na 9
Vikejs

Jednak prawda jest zupełnie inna :P

Pinokio1983

dokladnie jak twierdzi Pinokio, nie chce zdradzac ale powiem tylko"zimno" pzdr Lostowicze

ocenił(a) serial na 7
Gobblin

"Zimno" w sensie "Szósty Zmysł" czy "zimno" w sensie zimno ? :D

Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
Vikejs

A jak myślicie - co to za ludzie na wyspie. Ja z początku sądziłem, że to albo 'upadli' mieszkańcy tej wyspy (czyt. jakieś duchy, voodo czy inne takie) albo kosmici. Teraz również nie wiem, co o tym sądzić...

Tzw. "bawieniesięwidzem" - oby tak dalej.

Vikejs

wszystko żłe co myslisz :] poczekaj a sie dowiesz :)

ocenił(a) serial na 7
Gobblin

Ja tam się cieszę, że źle myślę ;) - przynajmniej 'zabawy' mi to nie popsuje.

ocenił(a) serial na 3
Tomashi_2

a skad pionokio wiesz ze prawda jest inna obejrzalem 9 odcinkow z 2 serii i podejrzewam ze wiecej narazie nie ma na necie i nic nie bylo powiedziane na temat potworów

Marley

tak nie ma wiecej odc w necie jak 9. z tym misiem polarnym to byla tylko jednorazowa akcja i nie sugerujcie sie tym. jak na razie nie chodzi o potwory (przynajmniej jak na razie takich nie bylo). problem bedzie polegal na czym innym...

Tomashi_2

a może to po prostu wszystko dzieje się w ich głowach, to coś w stylu "Solaris" ;) wyspa tak na nich wpływa...

ocenił(a) serial na 10
Tomashi_2

ej a mysleliscie moze o tym (tak sobie wymysliłam:)) ze ktos (niekoniecznie jako jedyny)przezyl ten wypadek samolotowy,ale jest w spiaczce (np. jack albo kate, czy Sawyer) i poprostu ten cały serial to wymysł jego psychiki, to mu sie sni...moze tak byc??jak myslie?? heh,niewiem:))trak sobie kombinuje,to niemozliwe-chociaz w tym filmie to wszystko sie moze zdarzyc;))
pzdr:)))
albo ewentualnie takie "Vanilia sky":))

ocenił(a) serial na 8
Tomashi_2

Ja mam pomysł!! To zmutowany dzik :P hehhee... A tak ogólnie to obejrzę to się dowiem ;D

ocenił(a) serial na 7
agnieszka_2

Sądzę, że 'tajemnica' wyspy nawet w ostatnim odcinku nie zostanie do końca wyjaśniona - dla mnie byłoby to perełką.

ocenił(a) serial na 10
Vikejs

wydaje mi sie że te potwory mają coś wspólnego z tym dzieciakiem tzn on sobie coś wyobraża a to sie dzieje na prawdę, w jednym odcinku jego przybrany ojciec mówił Michael'owi że ten dzieciak jest dziwny, poza tym miał taki komiks w którym było coś o niedzwiedziu polarnym a póżniej taki niedźwiedź go atakował

ocenił(a) serial na 9
Tomashi_2

Moim zdaniem pewnie jest tam jakies plemie, ktore modli sie do wielkiej malpy King Konga i porwali Clair by zlozyc ja w ofierze :] a na koncu seri okarze sie ze to tylko jeden ze sposobow kontroli w matrixe :D:D

Teraz serio : naprawde mysle ze moze to byc albo plemie ktore wczesniej tam mieszkalo albo jeszcze jacyc rozbitkowie ktorzy byli wczesniej przed ekipa francuzki i ekipa kapitana Jacka :] Jest tez teoria ze miescila sie tam tajna baza wojskowa o ktorej zapomniano lub chciano zapomniec. Bardzo rozczarowal bym sie gdyby okazalo sie ze to jakis criters albo inny Predator.... ale czas pokaze :] i mam nadzieje ze bedzie lepiej chodz i tak jest rewelacyjnie :D

Z innej beczki : Jak myslicie co jest w tym wlazie co znalazl pan Lock ?? I skad ma te moce ten Maly Bambo ( nie chce tym nikogo uraziec :P ) ?? Co tu Samara jest czy co ?? I co oznaczaja te cyferki na wlazie ?? Ohh... rozkrecilem sie :P Czas pokaze ! Mam nadzieje !

Skaza

co do tego plemienia "innych" to czy nie zauważyliście, że ta babka iten facet co ten caly eksperyment zakładali są właśnie w tej grupie "others" ( widać ich na tej łódzce kiedy Walta porywali; ta babka rzuca to coś co potem wybucha a ten facet gada do nich na początku. Porównajcie sobie ich wtedy i na tym filmie instruktażowym)

użytkownik usunięty
Tomashi_2

a mnie sie wydaje ze wyspa sprawia ze materializuje sie to czego Ci ludzie sie boja :-) ale nie wiem czekam na kolejne odcinki

ocenił(a) serial na 9

@UP
Smierdzi mi to filmem "KULA" :P Ale mozliwe.... Na tej wyspie wszystko jest mozliwe !

ocenił(a) serial na 10
Tomashi_2

mnie się najbardziej podoba wersja z tajną bazą wojskową.. do tego by mi pasowała wieża transmisyjna do tego też mi pasuje.. coś mi się zdaje, ze ten właz to jakiś bunkier i tam będzie jakaś aparatura skomplikowana.. skądś chyba musi być prąd nie? nie wierzę, że chodzi tylko o agregatory, a kabel wychodził gdzieś z wody... może ciągnie się do innej wyspy?
a stwory? nie mam pojęcia szczerze mówiąc i nie chcę narazie wiedzieć, ale coś w stylu "Solaris" czy też "Kuli" Crichtona (podobna koncepcja) by mi się nie podobała ;)
pozdrawiam wszystkich lostmaniaków

ocenił(a) serial na 10
Tomashi_2

o widzę, że nie tylko ja pomyślałam o "kuli" ps. film w porównaniu do ksiązki to straszny badziew

ocenił(a) serial na 8
Nemezis87

W pewnym odcinku (nie powiem w ktorym i w jakim sezonie) bohaterowie sie zdziwili gdy zobaczyli na ulamek sekundy co to za ''stwor''. Ja sam nie wiem co o ''tym'' myslec. Jak bym opisal w przyblizeniu co ''to'' to tez byscie sie ''zdziwili''. Jestescie w bledzie. Ja tez bylem. I chyba nadal jestem.

ocenił(a) serial na 10
Tomashi_2

Chmmm... to nie są stwory, ale zwierzęta, są to tesh ludzie ale dowiecie sie tego w 2 sezonie!!!

ocenił(a) serial na 9
Tomashi_2

Blah... tylko mi nie mow, ze to jakas jebana Ciupacabra plx !! Bo jak tak to serial straci dla mnie :/

Skaza

Ludzie prosze, podpowiedzcie mi aby co to jest to w ziemi gdzie były napisane te liczby 4,6,15,16 , takie coś wielkie blaszane co było w ziemi. PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ

użytkownik usunięty
Grzegorz210

To na pewno King Kong! I peter Jackson maczal w tym place! :) :) :)
Głupi ten serial jak kilo gwoździ. Dominic, nie marnuj się tam chłopie!

ocenił(a) serial na 6
Tomashi_2

przecież wiadomo ! na wyspie były te białe niedźwiedzie ( polarne ? )
to one zabijają , proste !!!
według mnie na wyspie zanjduje się tajna baza KGB na której przeprowadzana są eksperymenty naukowe na byłch więźniach japońskich oboózów śmierci a John Lock jest szatanem posłąnym przez Lucyfera władcę piekieł i te liczby mają zabić wszystkich ludzi na wyspie. potem spadnie meteoryt i Ethan zmartwychstanie jako zombie i znowu porwie Claire i zamorduje Charliego i np.Michaela i jego syna Walta.Potem Shannon okaże się być transwestytą który przeszedł operacj ę zmainy płci. Sawyer porwie państwa Kwonów i ich zgwałci a następnie zje . potem na wyspie zostanie Hugo i okaże się mutantem który jest perfidną ofiarą ujedzenia w Mcdonaldzie. na wyspe zawita Ronald Mcdonald i Kaczor Donald i rop......lą ją w pizdu !!!
zostanie tylko pokrawawiony LOck któy okażę się Johnem ale Johnem RAMBO !!!! tak się zakończy 2 seria , oglądałem !!!

ocenił(a) serial na 9
Zandarm

Juz to pisales w innym temacie... I wcale nie jestes zabawny tylko zalosny.

ocenił(a) serial na 10
Tomashi_2

W 25 czy 24 odcinku Kate i Jack widzą takiego ptaka z dymu, który tak po prostu się rozpływa w powietrzu. No, a Lock, gdy usłyszał te głosy poczekał aż to coś przyjdzie i go złapało i zaciągnęło, ale było właśnie słychać takie robocze dźwięki. Potem o mało nie wpadł w taką dziurę, bo to coś go trzymało. Jack powiedział Kate żeby wrzuciła do tej dziury dynamit i to coś wysadziło.
To też daje do myślenia, ale jak jest naprawdę ? Nie wiem..
;] =)

ocenił(a) serial na 7
sevanna

Mam pewną teorię - wydaje mi się, że ta wyspa to jakiś sprawdzian/projekt naukowy (?).

SPOJLERY - KTO OGLĄDA SERIAL NA TVP1 LEPIEJ NIECH DZISIAJ NIE CZYTA OBYDWÓCH AKAPITÓW, JUTRO PO OBEJRZENIU PIERWSZEGO Z DWÓCH ODCINKÓW (ALBO PÓŹNIEJ ;)) PIERWSZY AKAPIT, A PO OBEJRZENIU ODCINKA 23 DRUGI - OCZYWIŚCIE, JA TYLKO OSTRZEGAM O POPSUTEJ ZABAWIE

W odcinku 19, dowiadujemy się trochę więcej szczegółów o Johnie Locke'u - jego matka wspominała coś o tym, że jest on częścią projektu itp. Oczywiście, szczegółów jest więcej (ojciec Locke'a itd.), ale zdradzać wszystkiego nie będę Odcinek bardzo tajemniczy i może nam 'coś tam' podpowiedzieć.

W odcinku 23 Jack, Locke, Kate, Hurley i taki 'ktuś', który się doczepił (miał dziwne imię) wyruszają z francuzką do czarnej skały po dynamit, aby wysadzić tajemniczy właz i skryć się tam przed "Innymi", ponieważ Danielle (wcześniej wspominana francuzka) przybyła wcześniej, by ich ostrzec. Nagle w dżungli pojawia się "TO" - oczywiście "TEGO" nie widać. Po odejściu, francuzka mówi o tym wielkim "TYM", że to strażnik, (co ciekawe, słychać było wiele 'mechanicznych' odgłosów). Któryś z rozbitków pyta się jej: "Jak to, strażnik?", ona na to: "Do ochrony wyspy".

TO NA DOLE RACZEJ JUŻ MOŻESZ CZYTAĆ :D

Nie wiem, ale możliwe, iż jestem ciut bliżej niż wcześniej. Zastanawiają mnie jedynie "Inni" - dlaczego są racy silini (patrz - Ethan) - może coś z nimi robili na tej wyspie, a Claire dlatego nic nie pamięta, aby nie mogła zdradzić jej (wyspy) tajemnicy - ale to było chyba wiadome odkąd Claire wróciła i oświadczyła, że nic nie pamięta :D.

Pozdrawiam.

P.S. Większe ostrzeżenia o Spojlerach w tekście, ze względu na napotkanie większych dotyczących II serii - ale się wkur**łem. Niemiłe uczucie - z tymi "większymi".

użytkownik usunięty
Vikejs

ja wczoraj oglądałam ten odcinek o którym pisałeś. Ten w którym wyrzuszają po ten dynamit :P i qrcze teraz wydaje mi się że to rzeczywiście coś takiego mechanicznego- żadne potwory czy coś w tym stylu, tylko takie machinyy :P bo może rzeczywiscie tam jakaś baza wojskowa była bo po cholere była bym ta wieża radiowa i ten właz.. wszystko jest bardzo zastanawiające i a to co najbardziej mnie zdzwiło to ostatnia scena w tym odcinku .. kto wie co tam było to wie :P nie chce innym zepsuć zabawy.. może dzisiaj się czegos dowiem na axn :D hyhy pooozdrawiam :))

ocenił(a) serial na 9

Wydaje mi sie ze sa 2 potwory albo jeden taki fajny :p Dlatego 2 bo ten co chcial wciagnac locka pod ziemie ( pod koniec 1 sezonu ) to wlasnie on byl pod ziemia caly czas a wczesniej ( na poczatku 1 sezonu ) Locke zobaczyl tego potwora jak wylanial sie z drzew i wtedy nie patrzyl na ziemie tylko w gore. Potwor pewnie ma za zadanie strzec wyspy a dokladniej tych bunkrow :] Bardziej ciekawia mnie te drzwi w bunkrze ktore sa namagnesowane czy jakos tak ( to bylo zadanie 3 bunkra badac te fale magnetyczne ). Wydaje mi sie ze na wyspie jest cos ale bron ktora sciaga samoloty, lodzi itp. na wyspe. Tlumaczylo by to dziwna zmiane kierunku lotu 815, dziwne przelamanie sie samolotu akurat w polowie no i to ze "Inni" jakos zawsze wiedza kiedy samolot sie rozbije i wysylaja im szpiega. Potwor jest malo wazny, on tylko chroni wyspe. Bac sie trzeba "innych" bo oni sa glownym problemem. BTW. nie dziwi was to ze z obozu pani Any "inni" porywali szybko i sprawnie ludzi a w obozie Jacka w ktorym bylo tez kilka silnych osob porwali jedynie matke w ciazy i to jeszcze dupowato nie tak jak w obozie Any o cichu i zwinnie?

ocenił(a) serial na 10
Skaza

SPOJLER
JAK NIE OGLĄDAŁEŚ 2 SERII TO LEPIEJ NIE CZYTAJ DALEJ


mnie zastanawiała właśnie to, że właśnie fale magnetyczne tam badano.. może wytworzyło się tam tak gigantyczne pole, że przyciąga.. a nie to chyba głupie, bo przyciągałoby też mniejsze przedmioty np. pistolety by im z rąk wylatywały.. co do potworów to nie mam pomysłu ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones