PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133834}

Zagubieni

Lost
7,6 174 171
ocen
7,6 10 1 174171
7,2 20
ocen krytyków
Zagubieni
powrót do forum serialu Zagubieni

UWAGA NA SPOILERY SEZONU 4 (jak na razie pierwszy odcinek).

Jak Hurley mówił, z wyspy wydostało się 6 osób. Wiadomo już, że w tym Jake, Kate i Hurley. Czyli do odgadnięcia pozostaje nam jeszcze 3. Na kogo stawiacie? Wydaje mi się, że Bernard ze swoją żoną i ktoś jeszcze, może Sun, lub osoba, która do tej pory się nie pojawiała w serialu.
Wydaje mi się, że sceny z przyszłości niedługo (np. pod koniec sezonu) zrównają się z tym co się dzieje na wyspie. Chodzi mi o to, że część (właśnie ta 6) rozbitków wydostanie się z wyspy a pozostali (ci którzy przetrwają) będą dalej na wyspie i np. w nowym sezonie nie będzie ani retrospekcji/wspomnień ani scen z przyszłości a tylko podzielona fabuła na życie na wyspie i poza nią. A wy co sądzicie?

ocenił(a) serial na 10

hmmmmm...... Nie wydaje mi się.
Być może nasza 6, po pewnym czasie, będzie chciała wrócić na wyspę po pozostałych rozbitków.
Bardzo ciekawe jak się to dalej potoczy... ;)

ocenił(a) serial na 10
radzio200

Bernard z żoną nie, bo to postacie drugoplanowe, mało ważne.
na razie jeszcze nie typuje kto, bo to strzelnica ;)

Fanek_2

niekoniecznie strzelnica
zakładając że teraz częściej pojawiać się będzie przyszłość zamiast retrospekcji bacząc na to na której osobie koncentrować się będzie dany odcinek możemy zakładać, że pokażą jej losy w przyszłości więc będzie jedną z Oceanic 6 :]

nie jestem pewien ale są to chyba Sayid oraz Jin i Sun

ocenił(a) serial na 10
LiMiTED_UNCUT

dodam że ciekawy topic;)

pamietacie koniec seozonu 3, gdy Jack przyjeżdż na pogrzeb, trumna nie zostaje otwarta, ta osobę znała także Cate, wiec to ktoś z wyspy.
nie jest to osoba bliska Jackowi, trumna była małych rozmiarów, wiec nie było to Hugo. myśle że Benn sie wydostanie, wiec mamy 4 osoby.

ocenił(a) serial na 10
Fanek_2

czemu obstawiasz Sayid oraz Jin i Sun ?

Fanek_2

"czemu obstawiasz Sayid oraz Jin i Sun ?"

czytałeś mojego posta?

kolejne odcinki będą chyba Sayidocentryczne i Sun/Jin-centryczne dlatego ich obstawiam ...

ocenił(a) serial na 10
Fanek_2

A może to Lock w trumnie? On już tyle namieszał i konsekwentnie utrudniał rozbitkom wydostanie się z wyspy, być może spotka go za to kara. Ben przecież nie chce się wydostać z wyspy.

użytkownik usunięty
radzio200

Czytałem dość dawno na OT LOST, że to właśnie Locke był w trumnie. Podobno ktoś z twórców serialu to potwierdził.

ocenił(a) serial na 10
Fanek_2

w trumnie będzie leżeć martwa Claire, jako jedyna z rozbitków jest podlego wzrostu, więc ona będzie jedną z ocalalej szóstki

Fanek_2

obstawiam, że to trumna Michaela - nikt nie przyszedł wiadomo czemu, no i murzyńska dzielnica.

Kate,Jack,Hugo,Sawyer,Sayid,Cleir(Aaron się nie liczy :P)

ocenił(a) serial na 10
kubol1995

radzio200 masz racje, to może być Lock :)

ej jak podajecie swoje typy, to również uzasadnienie, bo tak jest to bez sensu.

wiec jak na razie: Jack,Cate,Hugo,Lock.

Fanek_2

SPOILER...



SPOILER...



Cuse i Lindelof w jakimś wywiadzie po 3 sezonie powiedzieli już , że to 6 osób a są to Kate, Jack, Hurley, Jin, Sun , Sayid.

POdali to oficjalnie twórcy ale jak ktoś nie chce wiedziec to ostrzegłem przed spoilerem.

użytkownik usunięty
tigerland_2

a masz może źródło to tego wywiadu? Bo każdy podaje inne dane. Znalazłem gdzieś, że wcale to nie musi być Sun a jej dziecko.
Moim zdaniem powinni wziąć kogoś właśnie z postaci pobocznych a nie z tych co cały czas się pojawiają, przecież na wyspie jest jeszcze tyle ludzi. Dlatego nie wiem co do Sayida, przecież na wyspie powinien jakiś przywódca zostać. Jeśli taka 6 się wydostanie, to na wyspie pewnie zostanie Lock, nie sądzę żeby go uśmiercili, bo ta postać za dużo wnosi i miesza, co tylko podsyca atmosferę zagadki.

ocenił(a) serial na 10

Cos sądze ze z wyspy wydostanie sie więcej osób .Jednak niewszystkie się ujawnią . Bo przeciez Kate czy Sojer poszli by do paki gdyby się ujawnili , podobnie z Benem on wogule nieistnieje w zeczywistym swiecie dlatego ciezko byloby mu się wytłumaczyc co robił na wyspie ;) moja teoria . A w trumnie jezy najprawdopodobniej Look lub michael :)

Lecz to tylko domysły a serial potrafi zaskoczyc :D

ocenił(a) serial na 8
feniks140

A może syn Michela leży w trumnie :P nic nigdy nie wiadomo :]

ocenił(a) serial na 8
Pig_us

A i nie wiem czemu ale wydawało mi się że dobrym kandydatem jest Desmond zwłaszcza że do końca nie wiadomo kto ich tak na prawdę odnalazł...

Pig_us

Mi się wydaję , że Juliet i Desmond też się wydostaną , ale oni nie lecieli samolotem więć nawet jak sie wydostali to nie nalęzą do "6 oceanic". Dziecko Sun też się może wydostać , ale jeszcze w brzuchu xD albo tez sie nie bedzie liczyć to 6 oceanic (po urodzeniu). z tego wynika, że claiore sawyer, locke michael i inni zostaną . chyba ze aaron sie wydostanie, ale on tez nie z oceanic 6.
Czyli mamy tylko pewne 6 osób, a w sumie 3 bo zdarzało się że twórcy celowo dawali złe info.


na lostpedii w archiwum newsow w koncu to znalazłem
http://pl.lostpedia.com/wiki/PL_-_Lostpedia:Archiwum_News%C3%B3w

Wielka tajemnica "Zagubionych" zdradzona
12.12.2007r.
"Oceanic 6 - pod tą nazwą kryje się rozwiązanie jednej z największych zagadek serialu. Producenci tym razem oszczędzili fanom czas na łamanie tejże łamigłówki i sami wyjaśnili wszystko od początku do końca. A to wszystko na niespełna dwa miesiące od premiery czwartego sezonu!" Więcej tutaj.

Więcej tutaj tzn: http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,4753849.html



ocenił(a) serial na 10
tigerland_2

Ja stawiam na Jack, Kate, Jin, Sun, Hugo i Sayid.

ocenił(a) serial na 10
Gaucho

Kate, Jack, Hurley, Jin, Sun , Sayid - nie wierze że twórcy serialu wyjawili to lub wyjawili to jako podpuche.

Tigerland - dobry pomysł z Juliet i Desmondem ;)

użytkownik usunięty
feniks140

jednak ocalała 6 to gwiazdy, a dla gwiazd robi się wyjątki i specjalne przywileje, więc Kate i Sawyer mogliby się ujawnić, tak sądzę.

ocenił(a) serial na 10

Hm moze macie racje. Ale pamietacie, wizja Desmonda sie w koncu sprawdzila (ze smiercia Charliego). Mowil wtedy tez, ze widzial Claire wsiadajaca do helikoptera z Aaronem. Cos w tym moze byc.

ocenił(a) serial na 10
Greenger

Wiesz co on niemiał wizji ze claire wsiada do helikoptera tylko ze charli ginie :P Powiedział tak bo niechciał dalej ratowac go przed smiercią swojmi wizjami :D

feniks140

ja zrozumiałem że miał wizje z tym helikopterem, ale moim zdaniem ci ludzie gdzie ona wsiadała nie byli dobrzy, mogli chciec wykorzystać prawdopodobne zdolności aarona...

podali 6 albo naprawde albo dla podpuchy co im się zdarzało
ale moim zdaniem ona cała się sprawdzi bo 3 już się sprawdziła a w scenach z poza wyspy w tegorocznych 8 odicnkach sa jeszcze saiyd oraz jin i sun

ocenił(a) serial na 9

Myślę że Jack, Hurley, Kate, Sawyer, Jin i Sun. Myślę tez ze Kate bedzie po wydostaniu się z wyspy z Sawyerem tak wnioskuje po rozmowie kate z Jackiem w restrospekcji w ostatnim odcinku 3 sezonu. Zobaczymy jak to bedzie!

ocenił(a) serial na 10
paulitka

mozemy sie tylko domyslac juz J.J. Abrams postara sie o to zebysmy za szybko nie domyslili kto sie wydostal. Mozemy tylko zastanawiac sie czemu Hugo przepraszal Jacka, czego mial nie wyznac Hugo o co martwil sie Jack i kim byl i czego chcial ten afroamerykanin podajacy sie za przedstawiciela Lini Oceanic w odc. 01x04

ocenił(a) serial na 10
floo123

Mi się wydaje(jestem prawie pewny), ze 3 osobą z "oceanic 6" bedzie sayid, bo najbliższy odcinek bedzie właśnie Sayid-centryczny, a w ktoryms trailerze do tego odc bylo powiedziane, że zostanie ujawniona kolejna osoba z "szóstki oceanic". Tak wiec mozemy sie najprawdopodobniej spodziewac flashforwardów Sayida. Po za tym widac, że Sayid chce sie wydostac z wyspy: http://www.lost.gwrota.com/ (pierwszy sneak peek).

ocenił(a) serial na 10
zelmer

Sorry, oczywiście 4 osobą.

zelmer

no własnie
a w tym sezonie będą sceny z poza wyspy jeszcze:
kate - pewnie przyszłośc
desmond - nie mam pojęcia
juliet- nie mam pojęcia
jin i sun- pewnie przyszłość
michael- pewnie przeszłość

ale mam nadzieje że juliet i desmond to przszłość

tigerland_2

*przyszłość ma byc w ostatnim zdaniu xD


juz sie nie moge doczekać

paulitka

zgadzam sie z paulitka ze bedzie to Kate i Sawyer Jack z tęsknoty za czasami kiedy był blisko z Kate w koncu peknie i postanowi wrócic na wyspe- wraz z Hurleyem który go do tego juz namawiał HUrley teskni za blondyna i jej baby mysle ze oni zostali na wyspie bo okazało sie ze dziecko nie moze opuscic wyspy co pewnie dowiedza sie od BEna i ewentualnie Juliet I beda żyli na wyspie długo i szczesliwie :-)forever na łonie natury Co o tym myslicie?

ocenił(a) serial na 10

2 odcinek dobry, ale dziwny zarazem ;p Ten japoniec, pogromca duchów jakoś nie pasuje do lostów. W retrospekcji co on chciał zrobić z tym odkurzaczem ? Złapać ducha ? Troche to na poziome "Casper" ;) No i część postaci gdzieś wcięło np. Jin, Sun, Desmond.

użytkownik usunięty
arti321

mnie też tak średnio się spodobał pomysł z duchem, ale myślę sobie tak, przecież nie wiemy czy ten facet czasem nie świruje i po prostu 'bawi się w takie rzeczy'. Ale jeśli brać to na serio to bezsensu taki motyw do serialu pakować.

ocenił(a) serial na 10

z tym odkurzaczem fakt, zrozumiałem to [jesli dobrze zrozumiałem] za drugim razem jak oglądałęm odcinek, bo nieraz tak lubie :)
to była chyba zwykła ściema, te "urzadzenie" wcale nie jest mu potrzebne, to może coś w stylu wciagniecie ducha do środka urzadzenia, taka bajka dla tej pani z dołu.
inne teorie odkurzacza ? :)

Fanek_2

odkurzacz jak odkurzacz ale o co chodzi z tym niedzwiedziem polarnym i co on ma wspólnego z projektem dharma Co jego szkielet robił na pustyni?może podróżował w czasie?:-)

ocenił(a) serial na 10
wisnia71_2

o tym w nastepnych odcinkach, nie przejmuj sie;)

użytkownik usunięty
wisnia71_2

nie było powiedziane że znalezione szczątki niedźwiedzia były z innej epoki. Możliwe, że ten szkielet ma z 30 lat, dlatego cały rozłożony i z plakietką dharma. A czemu na pustyni? Nie wiadomo, ale przecież na wyspie też nie było niedźwiedzi, dopóki działacze z dharmy ich tam nie przywieźli. Może, projekt dharma jest obszerniejszy niż myślimy i nie obejmuje on tylko wyspy, a inne tereny też (!).

ocenił(a) serial na 10

Kto wydostal się z wyspy? zgadujemy (?) SPOILERY
troche z tematu zeszliśmy, no ale nic.

ma ktoś teorie na odkurzacz, czemu on miał służyć ?

ocenił(a) serial na 6

no to jest juz pewna 4ka - jack, kate, hurley, sayid bo bena raczej nie zalicza do oceanic 6 tym bardziej ze moja teoria jest taka ze ben na ince gdzies sie wydostal z wyspy zeby ludzie nie mogli go namierzyc...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones