PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133834}

Zagubieni

Lost
7,6 174 171
ocen
7,6 10 1 174171
7,2 20
ocen krytyków
Zagubieni
powrót do forum serialu Zagubieni

Czytałam, że serial powstał na podstawie książki ale nie wiem czy tytuł książki nie był zmieniony, ponieważ jak przeglądałam książkę Kevina Wignalla również o rozbitkach to widzę, że tam są zupełnie inne imiona bohaterów. Czy ktoś może czytał tą książkę i może powiedzieć więcej na ten temat?

ocenił(a) serial na 10
Marta123_20

Szczerze mówiąc to pierwsze słysze że ten serial jest na podstawie ksiązki. Skąd masz takie informacje?

ocenił(a) serial na 10
DaveR1

Chyba doczytałam na i innym temacie tutaj na forum Zagubionych, że to tytuł ten sam ale przedstawia losy innych ludzi. I jeszcze jedna książka powstała z tytułem Zagubionych. Gdzieś kiedyś czytałam jeszcze na innym forum,że serial na podstawie książki ale chyba ten wątek został usunięty, bo nie mogę go znaleźć

ocenił(a) serial na 10
Marta123_20

Jakby ten serial był na podstawie ksązki to taka informacja była by raczej ogólnodostępna + info w samym serialu. Tak więc na 99% serial nie jest na podstawie ksiązki :D

ocenił(a) serial na 10
DaveR1

Możliwe dlatego byłam zdziwiona jak to czytałam w jakimś artykule. Pewnie jakiś fake.

ocenił(a) serial na 10
Marta123_20

To nie serial powstał na podstawie książki, tylko książka "LOST Zagubieni i filozofia. Mroczna strona wyspy" pod redakcją Sharon Kaye, na podstawie serialu. Jest to bardzo interesujący zbiór esejów (głównie filozoficznych)na temat różnych aspektów serialu. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones