Zagubieni
powrót do forum 4 sezonu

sezon 4

ocenił(a) serial na 10

czy ktoś już ogladał 1 odc.??? pozdrawiam

ocenił(a) serial na 6
Aniela

Jeżeli ktoś jest producentem LOSTów, albo kimś blisko związanym to z pewnością tak...
Dzieciaczki, do premiery zostało jeszcze trochę godzin.

era

Pewnie nie wie, ze 4 sezon ma premiere w czwartki nie w środy jak inne... jutro ok. 5 rano bedzie 4x01 i 4x02

użytkownik usunięty
Logan_Cole

To dzisiaj na ABC beda pierwsze dwa premierowe odcinki 4-ego sezonu? Hmmm, Cos mi sie wydaje, ze tylko jeden ...

ocenił(a) serial na 10

Tak dobrze myślisz dzisiaj, 1 odcinek to podsumowanie 3 sezonu a następny to już premierowy odcinek 4x01

ocenił(a) serial na 8

nie bede 2
1-bedzie to krotkie przypomnienie 3 poprzednich sezonów ;] czyli jednym slowem nic niowego ale warto zobaczyc tak sadze.
natomiast 2 bedzie to odcinek ktory zostanie wyswitlony bedie to zupelna nowosc;)

a właśnie, ja mam pytanie. Czy na stacji cyfra + jest kanał ABC ?

ocenił(a) serial na 10
IHeartDropDead

Niema wogułe.Na wszystkich polskich kablówkach nie ma tego kanału.
Troszke szkoda

ocenił(a) serial na 7
baczek_15

No jakbyście dobrze poszukali to na jakimś sopcascie czy innym by się znalazło ABC.

ocenił(a) serial na 7
Aniela

Dziwny ten odcinek. Generalnie, słaby. Scenarzyści uznali magie wyspy za doskonałe wytłumaczenie wszystkich głupot, nie po raz pierwszy zresztą. Dobre sceny można policzyć na palcach jednej ręki... I schemat na schemacie.

ocenił(a) serial na 10
Aniela

Nuda ,nuda, jeszcze raz nuda.
Po pierwszym odcinku spodziewalem sie czegos wiecej.
Pierwsze odcinki 2 i 3 serii uderzaly czyms nowym a tu nic z tych rzeczy.
Akcja praktycznie nie posunela sie nic naprzod.
Nie doszla zadana nowa tajemnica.
Zadna z wczesniejszych nie zostala wyjasniona.
Odcinek troche melodramatyczny.
A gdzie ta mrocznosc ktora zapowiadali producenci???
Jesli kolejne odcinki maja byc takie, to ja dziekuje.
Ale to tylko moje zdanie, jestem ciekaw co wy o nim myslicie.

ocenił(a) serial na 9
lucek6667

Nie doszla zadna nowa tajemnica?
To kim jest Oceanic Six? Kto byl w domu, ktory znalazl Hugo?

Aniela

grał ktoś z Was w find815? bo ja tak i podobno ten odcinek miał byc odpowiedzia na to co sie dzialo w tej grze ale wedlug mie nic takiego nie bylo.
a ogolnie do odcinka to moge powiedziec tyle: brakowalo takiego rozpoczecia jak w 2 sezonie z Desmondem i w trzecim z Juliet

ocenił(a) serial na 10
Aniela

A wie ktos kiedy bedzie drugi odcinek?? Jutro czy za tydzien?:P

Aniela

A wiecie, że u nas polecą kilka dni po amerykańskiej premierze?
Na n-ce.
Niestety, ja nie mam n-ki :-(((

Aniela

A co ja się Was pytam, czy wiecie. Jak teraz patrzę, że u góry strony reklama śmiga.
Idę zobaczyć, co to za konkurs...

krooliq

hmm ten facet co spada na spadochronie pod koniec odcinka i pyta: "Ty jestes Jack" - to charli? podobny akcent i wyglad...

ocenił(a) serial na 10
kalika4

nie, to na pewno nie Charlie, prawdopodobnie Minkowski.

krooliq

Spojler xD
Jak dla mnie odcinek był dobry :) Chociaż jak wielu mówi żadna "bomba" z nieba nie spadła. Może i melodramatyczny trochę był, na przykład kiedy Hugo mówił Clarie o śmierci Charliego miałam łezkę w oku. Pojawiło się też kilka nowych pytań. Wiemy przynjamniej, że z wyspy wydostało się 6 osób i że są one w pewien sposób sławne. Kate, Jack, Hugo i kto jeszcze? Kto chce, żeby ONI wrócili? I kim był człowiek, który przyszedł do Hugo podając się za przedstawiciela OA? Mam nadzieję, że wszystkiego dowiemy się z czasem. A wątek przyszłości Hurleya bardzo dobry xD

Aliss

Ponawiam pytanie..............................

kalika4

to nie jest Charlie -_-

To prawdopodobnie on rozmawiał z Jackiem/Naomi/Kate przez telefon satelitarny. (chyba nazywa się George Minkowsky)

lolez

to nie jest charli ani minkowski, tylko Daniel Faraday- jakiś genialny matematyko-fizyk co to jest zainteresowany we właściwościach wyspy(tych związanych z podróżami w czasie). Jest z ekipy Naomi i Minkowskiego, cho czytałem gdzieś jakiś post że są 2 oddzielne grupy ludzi niezwiązane ze sobą, z różnymi intencjami co do Lostów i wyspy...Za tydzień się okaże bo odcinek będzie głównie o nich

ocenił(a) serial na 9
Klasyk79

Ja < nie bierzesz pod uwagę ,że ktoś może mieć konto Premium ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones