Zagubieni
powrót do forum 6 sezonu

Sezon 6 - Przemyślenia

ocenił(a) serial na 8

Hmm.. W sumie spodziewałem się tego już w sezonie piątym ( spodziewałem = chciałem ). Myślałem że jak Ben przesunie wyspę to ją przesunie w sposób normalny a nie w czasie :)
W sumie zakładałem że po przekręceniu koła wyspa znajdzie się gdzieś koło bieguna ( byle jakiego ) i będzie skuta lodem. Wtedy bym miał wyjaśnienie skąd te miśki polarne się tam wzięły. I poza tym byłby to mega szok - Zmiana scenerii totalna.
Po końcu 5 sezony jakoś się już tego nie spodziewam. Atomówka raczej nie rzuci nimi na Antarktyde, czy gdzieś tam. W sumie to nie mam teraz pojęcia jak zaczną ostatni sezon. Wy macie jakieś pomysły?

ocenił(a) serial na 10
kris_46

No tak, ale w sumie nie wiadomo gdzie się podziała cała ta wyspa, bo w czasie przenosili się tylko rozbitkowie... A wydarzenia na wyspie toczyły się własnym torem. Mi się wydaje, że atomówka nigdzie nimi nie rzuci, być może teraz kiedy są już wszyscy w jednym czasie, również Ci którzy opuścili wyspę to wyspa przeniesie ich w przyszłość, ale dopiero kiedy zakręcą znowu kołem (?), można snuć przypuszczenia, ale i tak wszystko okaże się w przyszłym roku :/

ocenił(a) serial na 9
kris_46

W 3 bodajze serii kiedy ludzie Bena złapali kate i sawyera to sawyer siedział w klatce w ktorej była maszyna z krakersami(on je jadł) m.in dla niedzwiedzi,ja mysle,ze to one uciekły z tej klatki dlatego znalazły sie na wyspie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones