Zagubieni
powrót do forum 6 sezonu

Witam. Czy wie ktoś może czy axn będzie emitować powtórki sezonu 6 Lost w tym roku. Albo czy TVP 1 zamierza emitować serial (sezon 6 przypominam).

Pikul007

po cholerę Ci to? neta nie masz?

Private_Witt

Nie mam internetu niestety. Z komórki piszę te posty. :/
Po to mi to ponieważ jakość telewizyjna jest nieporównywalnie lepsza do jakości internetowej. Poza tym wolę oglądać w telewizji ze względu na wygodę. Ale do rzeczy. wie ktoś co z tymi powtórkami?

Pikul007

To fajną masz komóre;p Po co Ci telewizja;p

ocenił(a) serial na 9
Pikul007

O powtórkach na axn nic mi nie wiadomo ,jednak takowe pewnie się pojawią.Natomiast 6 sezon na jedynce prawdopodobnie wiosną.

ocenił(a) serial na 10
Joecrou

Jak ludzie abonament zaczną płacić za nowy rok, no i serial będzie w promocji :] Chociaż podobno z abonamentu z tego roku ani jedynce ani dwójce nie dostało się nawet grosza :] Wszystko (całe 200 baniek zdaje się) poszło do radia i na regionalne kanały.\
Jaką oni chcą oglądalność zgarnąć rok po światowej premierze o-O.

ocenił(a) serial na 10
Pikul007

ja słyszałam, że premiera w TVP będzie 6 października . . .

oby;)

użytkownik usunięty
Czarna_Rozaaa

też coś mi się obiło o oczy/uszy...

było by super. Ogólnie jeżeli TVP nie wyemituje tego 6 sezonu to sie ośmieszy. Bo co roku puszczać tych zagubionych (chwała za to) i ostatniego sezonu nie pokazać. Wg mnie powinni to zrobić chociażby ze względu na fanów serialu. No i jak coś sie zacznie i jest sie już w tak blisko końca powinno się to skończyć a nie przerywać przed samym końcem. Ja wiem że zagubieni tracą widownie z roku na rok ale jak na TVP to wciąż jest spora widownia i jeden z bardziej popularnych programów na tej stacji. Kupili by to a nie zapychali stacje kolejnym "wspaniałymi" polskimi serialami. W końcu niektórzy (w tym ja) obejrzeli wszystkie odcinki Lost na TVP 1. W każdym razie trzeba być dobrej myśli.

ocenił(a) serial na 8
Pikul007

mogliby od początku puścić ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones