Zagubieni
powrót do forum 6 sezonu

Sezon 6 w TVP 1?

ocenił(a) serial na 10

Czy ktoś może wie czy ostatni sezon bedzie emitowany na TVP1? Zawsze czekałam na kolejny sezon do września, jednak ostatnio gdzieś czytałam, że sezon 5 miał niską oglądalność więc niewiadomo czy sezon 6 bedzie emitowany...

ocenił(a) serial na 10
izus2302

na 90% sezon 6 zostanie wyemitowany w TVP ale niestety nie od września, najwcześniej od stycznia.

ocenił(a) serial na 10
izus2302

Na publiczną trudno obecnie liczyć, kasa u nich świeci pustkami jak nigdy przedtem :] i zapychają ramówkę wszystkim co jest tanie i jako tako kury domowe przed ekran przyciągnie .. Lost (obok Herosów) to od kilku lat zdecydowanie numer jeden ściąganych seriali w internecie, do tego emisja na AXN ... dlatego w sumie każdy zainteresowany szósty sezon już widział .. tvp woli po raz czwarty czy piąty odtwarzać Ranczo czy Ojca mateusza niż kupować amerykańskie produkcje :P

ocenił(a) serial na 10
aqu32

Na 99% 6 sezon będzie emitowany w TVP1, 5 sezon nie miał niskiej oglądalności.

ocenił(a) serial na 10
aqu32

właśnie aqu32 i jeszcze zaś się tvp dziwi,że 5sezon oglądało ledwo powyżej 1mln osób, jak dawają pół roku po zakończeniu i każdy już widział, a oglądają nieliczni co chcą sobie zobaczyc jeszcze raz

ocenił(a) serial na 10
jamros11

No to ściągnę sobie najwyżej z internetu i tyle ;p A nigdy nie ściągałam, bo było dla mnie taką 'atrakcją', czekać do września i oglądać sobie w telewizji po polsku ;)
A co do sezonu 5 to może nie tyle, że małą oglądalność miał, ale jednak o wiele mniejszą niż poprzednie sezony. Czytałam, że sezon pierwszy miał najwiekszą i oglądało go około 5milionów, zaś 5 sezon już 'tylko' około pół tora miliona.

izus2302

6 sezon niestety nie zostanie pokazany w TVP we wrześniu - najszybciej wiosną 2011 - oficjalne źródło

ocenił(a) serial na 10
funny

Szkoda że nie będzie we wrześniu, chociaż i tak czekam na emisję w TVP1, bo w internecie nie lubię oglądać seriali oraz filmów bo nie ma tego klimatu a AXN nie mam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones