PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=370554}

Zagubiony pokój

The Lost Room
7,8 10 524
oceny
7,8 10 1 10524
Zagubiony pokój
powrót do forum serialu Zagubiony pokój

Czy ktoś mi wyjaśni

użytkownik usunięty

SPOJLER:

Czy ktoś mi wyjaśni, dlaczego na końcu filmu w tym pokoju pojawiła się ta dziewczynka? Jak to się stało, że ona tak nagle się zmaterializowała. Nie, żeby jakoś to tak strasznie psuło całość, w końcu tyle rzeczy nie zostało wyjaśnionych, że można by to podczepić pod nową zdolność specjalną bohatera... no ale taki jakiś mi niesmak po tym pozostał.

pojawiła się bo tak naprawdę była w innym pokoju, jest tam wzmianka w którymś chyba ostatnim odcinku że takich pokoi jest więcej chyba w różnych wymiarach, no i oczywiście miało znaczenie to iż jej ojciec stał się mieszkańcem tego pokoju

ocenił(a) serial na 9

Joe stał się obiektem, był w jednym pokoju i we wszystkich równocześnie

użytkownik usunięty- zbyt późno niestety, szkoda, że nie oznaczył tematu jako spojler, rozpieprzył mi (i innym) cały system -szkoda.

ocenił(a) serial na 9
mastekvip

Czyli pisane wielkimi literami słowo "spojler" na samym początku wypowiedzi nie jest wystarczającym ostrzeżeniem?

Khaosth

Zauważ, że jak oznaczysz temat jako spojler pozostaje on ukryty, po coś chyba ta opcja istnieje.

ocenił(a) serial na 9
mastekvip

Istnieje od sierpnia 2012. Temat został założony pół roku wcześniej.
http://www.filmweb.pl/user/filmweb/blog/545104-Spoilery+-+nowa+funkcjonalno%C5%9 B%C4%87+na+forach

Khaosth

Ok, zwracam honor ;) fakt, nie ogarnąłem od kiedy istnieje opcja, next time zagłębię się bardziej w szczegóły.

ocenił(a) serial na 8
mastekvip

geniusz czytać komentarze przed obejrzeniem filmu.. to oczywiste że będą spoilery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones