3 odcinki
7,8 10 339
ocen
7,8 10 10339
5 643
chce zobaczyć
{"type":"film","id":370554,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Lost+Room-2006-370554/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Zagubiony pokój
 • teclau ocenił(a) ten serial na: 9

  Gdyby nie spaprane zakończenie, serial można by zaliczyć do naprawdę wysokiej półki. Wiele wątków nie doprowadzono do końca, nie wyjaśniono istoty zdarzenia, w których powstały obiekty, jaką rolę odgrywa lokator... I pozostaje niedosyt..

 • Iron_Maximus ocenił(a) ten serial na: 9

  teclau Mimo tego zakończenia zaliczam go do najwyższej półki! Szkoda tylko ze nikt nie pociągnął wątka dalej, bo temat naprawdę świetny! Skoro w pokoju znajdowało się ponad 100 przedmiotów i w całości miały coś stworzyć/dać więc temat można było spokojnie ciągnąc! Sam jestem ciekaw co by się stało po skompletowaniu przedmiotów?

 • OmniModo ocenił(a) ten serial na: 6

  teclau Pozostawia wielki niedosyt, który spowodował totalną redukcję mojej oceny z 9 na 6 . Nie wyjaśnili tak wiele wątków, że można nawet pożałować oglądania.

 • typisb ocenił(a) ten serial na: 9

  teclau film bez efektów specjalnych, pełny podziw, dla pomysłodawców, swoją drogą liczę, że kiedyś, ktoś pociągnie wątek..

 • inferno_evolution ocenił(a) ten serial na: 9

  typisb oglądałem bardzo dawno temu i pamietam tylko ze bardzo mi sie podobał. Czytałem wtedy że to był pomysł na cały serial a to miał być tylko wstęp. Niestety komuś nie przypadło do gustu i został tylko mini serial :/

 • ArchieIl ocenił(a) ten serial na: 9

  teclau Chyba nie rozumiesz tego mini-serialu.

  Ty masz się po nim czuć jak ten przygłupi policjant ratujący swoją córkę i nic więcej.

  :-)

  no, to taki skrócony opis dlaczego mu daję 9, a nawet bym 10 dał gdybym doczekał kontynuacji godnej tego żeby obejrzeć byc zadowolonym i móc o niej powiedzieć:

  nie oglądaj jeśli chcesz tutaj mini-serial za genialny uważać.

 • teclau Przypomniał mi się ten serial z okazji obejrzenia "Locke & Key" i aż nie chce mi się wierzyć, że on miał tylko 3 odcinki?? bo wydawało mi się, jakbym oglądał go dłużej :) no chyba, że to wrażenie przez to, że odcinki długie...

 • Mq112358 ocenił(a) ten serial na: 9

  yuflov Dokładnie takie samo skojarzenie z tym serialem :)