PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427194}

Zakazane imperium

Boardwalk Empire
8,1 48 082
oceny
8,1 10 1 48082
7,3 9
ocen krytyków
Zakazane imperium
powrót do forum serialu Zakazane imperium

Kończy się Breaking Bad, zaczyna Boardwalk Empire. Ciągłość dobrych seriali zachowana :]

ocenił(a) serial na 6
Finalny_Odbiorca

Tylko, że Breaking Bad nie jest od HBO, ale od AMC.... Zresztą Broadwalk Empire to już chyba raczej tylko popłuczyny i męczenie tematu tak samo jak Breaking Bad zresztą. Niech wreszcie to zakończą. Ile można:)? Oglądanie seriali żeby tylko poznać zakończenie mija się całkowicie z celem cholera.....

ocenił(a) serial na 8
Tymon_P_

Nie napisalem, że Breaking Bad jest od HBO, czytaj uważniej. Chodziło mi o to, że Boardwalk Empire zapełni dziurę którą zostawi po sobie BB.

Reszta twojej wypowiedzi to bluźnierstwo :)

ocenił(a) serial na 6
Finalny_Odbiorca

Spoko. Może opacznie przeczytałem sens Twojej wypowiedzi. Dla Ciebie bluźnierstwo, dla mnie prawda.

ocenił(a) serial na 8
Tymon_P_

Twoja prawda kończy się tam gdzie zaczyna moja.

Tymon_P_

Idż sobie obejrzyj jakis krótki film gangsterski. Tam masz dużo akcji i szybkie zakończenie.

ocenił(a) serial na 6
Arg

Aha. Tak zrobię. Uwielbiam masę akcji i szybkie zakonczenie.

ocenił(a) serial na 8
Finalny_Odbiorca

A co ma Breaking Bad do seriali HBO ?
Jak już to HBO stara się zawsze emitować przynajmniej jeden serial gangsterski i nie zostawia luki.
Sopranos 1999-2007...The wire 2002-2008...Boardwalk Empire 2010-2014.
Choć ten ostatni zawiódł bardzo tym, że skupili się na latach 1920-1924,
opuścili zupełnie 1925-1930, a ostatni skrócony sezon pokazuje już 1931 i
pewnie dociągną do 1933 końca prohibicji.

użytkownik usunięty
Finalny_Odbiorca

Co ma piernik do wiatraka? Idiotyczny wniosek z tym wyczuciem HBO. Przecież wiadomo, że każdy następny sezon Boardwalk Empire ma premierę co roku w okolicach września i Breaking Bad nie ma tutaj nic do rzeczy. Poza tym w sierpniu ruszył zupełnie nowy serial produkcji HBO - The Knick.

ocenił(a) serial na 9
Finalny_Odbiorca

I Boardwalk Empire kończy się jak Breaking Bad :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones