PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427194}
plakat filmu Zakazane imperium

Zakazane imperium

Boardwalk Empire
8,1 47 470
ocen
8,1 10 1 47470
7,2 8
ocen krytyków
Zakazane imperium

Akcja serialu rozpoczyna się w roku 1920. Po I wojnie światowej w Stanach Zjednoczonych następuje wiele zmian. Kwitnie handel na Wall Street, kobiety uzyskują prawo głosu, powstają stacje radiowe. W życie wchodzi także 18. poprawka do Konstytucji, oznaczająca nastanie okresu prohibicji. Wszelki handel alkoholem zostaje zakazany. TymczasemAkcja serialu rozpoczyna się w roku 1920. Po I wojnie światowej w Stanach Zjednoczonych następuje wiele zmian. Kwitnie handel na Wall Street, kobiety uzyskują prawo głosu, powstają stacje radiowe. W życie wchodzi także 18. poprawka do Konstytucji, oznaczająca nastanie okresu prohibicji. Wszelki handel alkoholem zostaje zakazany. Tymczasem leżące w południowej części stanu New Jersey Atlantic City staje się centrum wszelkich nielegalnych rozrywek na wschodnim wybrzeżu kraju. Nieoficjalnym władcą miasta jest Nucky Thompson (Steve Buscemi), polityk oraz człowiek kontrolujący hotele, hazard i prostytucję. Wykorzystuje on strategiczne położenie miejskiej przystani i czerpie ogromne zyski z przemytu nielegalnego alkoholu. Wkrótce robi interesy z największymi gangsterami z Nowego Jorku, Chicago i Filadelfii, takimi jak Arnold Rothstein (Michael Stuhlbarg), Lucky Luciano (Vincent Piazza) i Al Capone (Stephen Graham). Musi jednak uważać na agentów federalnych, usiłujących rozbić jego imperium.

Zakazane imperium
Spot nr 1 - sezon czwarty (polski) 0:31
Zakazane imperium
Zwiastun nr 2 - sezon czwarty 1:30
Zakazane imperium
Zwiastun nr 1 (sezon 2) 1:36
Już od dzisiaj czwarty sezon [b]"[serial=427194]Zakazanego imperium[/serial]"[/b] można oglądać online. Pierwszy odcinek serialu został odkodowany w HBO GO na miesiąc. Premiera czwartego sezonu w HBO odbędzie się 4 listopada o godz. 22.30. Z tej okazji zapraszamy Was do obejrzenia polskiego spotu promującego najnowszą odsłonę przebojowego serialu. 2013-09-09T08:49:34 https://fwcdn.pl/webv/17/12/31712/imperium.31712.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/294/427194/zakazane_imperium_iv___trailer_hbo.vp9.1080p.webm
Zakazane imperium zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

na podstawie
Nelson Johnson (książka)
dystrybucja
HBO
studio
Closest to the Hole Productions (współudział) / Cold Front Productions (współudział) / Home Box Office (HBO) / więcej
tytuł oryg.
Boardwalk Empire
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.