PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625219}

Zakazane uczucie

La que no podía amar
7,3 1 340
ocen
7,3 10 1 1340
Zakazane uczucie
powrót do forum serialu Zakazane uczucie

Absurdalne i dziwne sytuacje w serialu-czy zauważyłyście takie ?

JulietaV

ABSURD NR1
Nie wiem czy zauważyliście ale to wydaje aż się śmieszne a mianowicie to że Cynthia i Efrain za wszelką cenę chcą ukryć swój związek a całują się ile wlezie na hacjendzie raz był taki motyw że wszyscy pracownicy chodzili dookoła a on ją pocałował i dziwne że nikt tego nie zauważył:))
Po za tym to na razie jeden absurd jaki zauważyłam:))

ocenił(a) serial na 8
loczek0660

Zgadzam się z Tobą, też to zauważyłam ;P I niby Cynthia boi się Rogelia i na pewno reakcji gdyby zobaczył ich razem, całujących się, w ogóle, że coś ich łączy ;P No to nieźle to okazuje chyba odwrotnie ;p Dziwne, że jeszcze "narzeczona" Efraina tego nie widziłam albo nie dowiedziała się o nich od kogoś heh

madzia124

W wielu telenowelach jest coś takiego-że nikt nie widzi-co normalnie powinni wszyscy widzieć :)

ocenił(a) serial na 8
JulietaV

ja to się zastanawiam dlaczego Rogelio nie może mieć dzieci... No niby jest sparaliżowany od pasa w dól, ale ma czucie w nogach, tylko z mięśniami jest coś nie tak... Więc skoro układ krwionośny mu działa i nerwy działają, to dlaczego??

ocenił(a) serial na 10
Eskulapa

oo tez sie dzisiaj nad tym zastanawialam "czemu Rogelio nie moze miec dzieci"
mi sie wydaje, że troche stary jest i moze daltego.
Bo w późniejszych odcinkach Ana Paula i Rogelio spędzą noc, Ana zwierzy sie Marianie, a ona zapytac sie jak to mozliwiwe, skoro Rogelio nie moze... A Ana Paula odpowie, że może ... :)

ocenił(a) serial na 10
Ewka85

kolejny absurd - Hugo (ten co wozi Rogelia caly czas)
- jak można przez 35 odcinków mówic tylko dobrze i dziękuję :)

Ewka85

Może to robot i tak jest zaprogramowany :))

JulietaV

Nawet jako robot jest przystojny ;)

ocenił(a) serial na 8
Ewka85

ale w jednym odcinku powiedział, że nie mogą znaleźć Margarito.

ocenił(a) serial na 8
Ewka85

Rogelio stary? może nie jest młody jak Hugo ale jeszcze zajebi... ciacho z niego :)))

ocenił(a) serial na 8
kasiag79

całkowicie się zgadzam :)

ocenił(a) serial na 8
Ewka85

aż taki stary to on nie jest... 7 lat temu był młody, więc teraz mógłby być po 30-tce, lub tuż przed 40-stką... tak mnie się wydaje.

Eskulapa

Ten co gra Rogelia ma 44 lata. Wow nie? I tak niezłe ciacho z niego:)

aangelika21

ten co gra Bruna tez jest jakos w podobnym wieku ale Rogelio sie lepiej prezentuje ;)

Ewka85

No właśnie dla mnie kolejny absurd że Rogelio nie może mieć dzieci a gdzieś czytałam zresztą że na końcu Ana Paula będzie z Rogeliem w ciąży prawda to???

ocenił(a) serial na 8
loczek0660

Serio?? Super by było

loczek0660

Ja też o czytałam, że AP będzie w ciąży z Rogeliem....

JulietaV

Cudowne zniknięcie siniaków Gustava. Po takim pobiciu powinny utrzymywac sie co najmniej tydzień.

JulietaV

Ja bym dodała zachowanie Rosaury- dziwne jest to, że AP niczego nie widzi, nie słyszy i ciągle jej ufa, a ta zmienia się jak wiatr ;)

immortelle1

Ana doszukuje się złych intencji w Rogelio-a nie w swojej ciotce

JulietaV

Absordalne zetknięcie sie trzech osób: Cinthii, Gustava i tego bandziora z blizną.
Twórcy telenoweli wiadomo chcieli tak zrobic, zrobili, ale naciągane to do maksimum.

cocco03

absurdalne jest to ,iz czlowiek taranowany przez stado bydlo o takiej masie raczej by nie przezyl:) chodzi mi o te scene jak spada z konia :) co ten chlopak narysowal:))

yecur

Dokładnie, a jeśliby przeżył to byłby ciężko ranny, a uszkodzony miałby nie tylko kręgosłup. Nie odniósł welkich obrażeń o ile pamietam z tej sceny gdy rzuca go Vanessa.

ocenił(a) serial na 8
cocco03

A swoją drogą, to on stanął na drodze bydła, tak?? Więc skoro stado po nim przeleciało i Rogelio go nie powstrzymał, to jakim cudem Margaro żyje??

Eskulapa

Słuszna uwaga, no właśnie. Jak bydlęta przeleciały to z Margarita powinien byc placek ;)

ocenił(a) serial na 8
cocco03

Albo mielone :)

Eskulapa

Mielone w koszulce w kratkę :D

ocenił(a) serial na 8
cocco03

no tak z dziecka zrobiłyśmy mielone w koszulce w kratkę... ale my złe jesteśmy :) I kogo oni by adoptowali, gdyby nasze proroctwa się sprawdziły?? Przecież gdyby nie Margaro, to Ana nawet by się nie zastanawiała, czy wrócić do hacjendy i byłby klops (z mielonego:))

Eskulapa

Ale ten chłopczyk tak słodko wyglądał jak sobie tak stał beztrosko, a na niego ciągnęło stado bydła ;)

ocenił(a) serial na 8
cocco03

W ogóle strasznie fajna jest ta jego postać :)

użytkownik usunięty
cocco03

Co do tej sytuacji z napaścią na Cinthie.. To ten bandzior przypadkiem jej nie wyrwał jednak tej torebki i nie uciekł z nią? Akurat wtedy robiłam 5 rzeczy na raz i nie skupiłam się na oglądaniu, ale zdziwiłam się później, że paraduje z tą samą torebką. Ale tak jak mówię, mogę się mylić, a nie chce mi się szukać tego fragmentu, więc może któraś z Was ma lepszą pamięć:)

ocenił(a) serial na 8

tak i nie... upuślił ją jak zaczęli się szamotać z Gustavo.

użytkownik usunięty
Eskulapa

aaaa no to ok:) umknął mi moment upadania torebki:D

Też mi sie na początku wydawało, ze jej zabrał. Potem jednak jak zobaczyłam ja z ta torbą to pomyślałam, ze pewnie mu wypadła.
Nie Ty jedna myslałaś, że uciekł z ta torebką ;)

JulietaV

Wczoraj jak Consuleo podajże przyniosła jedzenie Rogeliowi to wyglądało jakby dostawał jedzenie w psiej misce ;)

ocenił(a) serial na 7
immortelle1

HE HE, to samo sobie pomyślałam:>

JulietaV

Miguel powiedział Consuelo, ze w wypadku zginęła kobieta i dziecko,a wtedy mówiono, że to była kobieta i mężczyzna.

ocenił(a) serial na 7
cocco03

Możliwe, jednak wystarczy odrobinę wsłuchać się w to, co mówią aktorzy i porównać z tłumaczeniem. Od razu widać jakie są rozbieżności w tłumaczeniu tekstu oryginalnego. Ja zauważyłam już wiele takich pomyłek.

petit_fleur

Ja zauważyłam w Evie Lunie, że aktorzy mówią więcej, a lektor z kilku zdań robi często jedno.

petit_fleur

Też to zauważyłam-od 2 lat uczę się hiszpańskiego i trochę rozumiem.Dialogi nie są przetłumaczone dosłownie.

JulietaV

List napisany przez Ernesto dla Mercedes leży sobie na podłodze w jej pokoju od dwóch dni. Dziwne, bo w hacjendzie są sprzątaczki i jeszcze go nie podniosły?

JulietaV

1. Dlaczego Margarito po wypadku nie został przewieziony helikopterem do szpitala?

2. Pojawienie sie Chio w San Gabriel w tym samym momencie co Estebana było strasznie naciąganym zbiegiem okoliczności.

cocco03

Fakt....

ocenił(a) serial na 7
JulietaV

Ja nie mogę z Efraina i Macarii :) Ich romans to jedna wielka tajemnica, nikt nie może się dowiedzieć, a stoją kuźwa na środku ulicy i się obściskują równo! Dziwne, że jeszcze nikt ich nie wyczaił, bo to miasteczko jest małe i niby wszyscy się tam znają. Tylko czekać aż ktoś ich w końcu wyda :D

Borysoth23

Tez sobie to pomyslałam gdy się obściskiwali w parku ;) Już dawno by donieśli Ulisesowi. Przecież to takie plotkarskie miasteczko, tyle razy to było podkreślane, nawet przez samych bohaterów. Do spotkań powinni znaleźć sobie jakąś stodołę :D

cocco03

MÓJ ABSURD NR 2
W dzisiejszym odcinku Gustavo żalił się Ernestowi a wręcz darł się chce opiekować się Aną Paulą i ich dzieckiem...
Dziwne niby pracowników tam jest sporo i spora hacjenda i nikt nie słyszy jego wrzasków...:))

loczek0660

Tam wszyscy się tak wydzierają. Aż dziw, że tylko część rozmów jest podsłuchana :D Cinthii się udało dowiedzieć, że Ana jest w ciąży tym sposobem. Gustavo cały czas krzyczy "moje dziecko"!!! Rosaura zaś knuje z Brunem i jeszcze ich nikt nie nakrył.

ocenił(a) serial na 9
cocco03

Dokładnie. mnie też to śmieszy i irytuje że tam wszyscy gadają takie wielkie tajemnice przy otwartych drzwiach i nikt nawet nie ścisza głosu ani nie zerka na drzwi czy ktoś czasem nie nadchodzi..śmiech na sali ;))

anette29

Wszystkie najważniejsze rozmowy rozgrywają się na tym tarasie albo na korytarzach. Nie mogą się zamknąć w pokoju? :D

ocenił(a) serial na 9
JulietaV

Mnie wkurza ostatnio zachowanie Any Pauli ;/ Niby taka dobra,pomocna ..ok ,lubie ją ale ogarnęłaby się troche..
Nie dosc ,że spała z Gustavem mając męża (wiem trudna sytuacja ale nie musiała od razu isc z nim do łóżka) to na dodatek podczas nie obecności Rogelia obściskuje się z Gustavem w jego domu.Zero szacunku.Rozumiem,że go kocha no ale bez przesady.To dom Rogelia .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones