PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236095}

Zaklinacz dusz

Ghost Whisperer
7,3 30 974
oceny
7,3 10 1 30974
Zaklinacz dusz
powrót do forum serialu Zaklinacz dusz

Wyciskacz łez

ocenił(a) serial na 10

Niezły wyciskacz łez. Cholera co odcinek paczka chusteczek XD ale uwielbiam ten serial jest tyle szczęścia i smutku jednocześnie

użytkownik usunięty
rei_hino17

Właśnie najlepsze jest w tym,że serial został oparty na doświadczeniach Mary Ann Winkowski a całym serialem zajął się dokumentalista John Gray. Sztab scenarzystów przesyłał scenariusze do Mary Ann Winkowski w celu wychwycenia błędów dot. świata duchów. Plusem serii jest doskonale oddająca emocje muzyka kompozycji Mark'a Snow (znany z Z archiwum X). Wszyscy aktorzy bardzo dobrze wykreowali postacie. Najbardziej doceniam tu Jennifer Love Hewitt bo nie miała łatwego orzech do zgryzienia. Dzięki jej plastycznej mimice twarzy i doskonałą manipulacja głosem nadało to jej naturalności. Do dziś moim Ghost Whisperer jest moim numerem jeden wpośród seriali. Scenarzyści każdy wątek spajają z kolejnym,dają widzom niezłą dawkę emocji a przy tym coś chcą przekazać. Największym morałem płynącym z tego serialu jest,że człowieczeństwo również polega na wybaczaniu i miłości. Genialnym dowodem jest miłość,która łączy Mel i Jim'a. Oparta na szczerości i trosce przetrwa wszystko. Ten serial odmienił mój punkt widzenia na świat. A postać Melindy biorę jako wzór do naśladowania. Mało jest seriali,które coś ze sobą reprezentują i mają coś do powiedzenia.
Podczas mojej pierwszej przygody tym serialem, zauroczyłem się Melindą i Jim'em od samego początku. Melinda jest taką empatyczną osobą, ogromną optymistka,które zawsze patrzała na te dobre strony człowieka,że chciałem choć o odrobinę być jak ona. Wierzyła,że każdy popełnia błędy i to do nas nie należy dokonywać osądów. Mimo wszystkiemu pomagała na tyle ile potrafiła. Odmieniała życie całej rodziny, wprowadzała ich życie na właściwym tor a przy tym nic nie oczekiwała. Taka osoba to skarb. Jim powinien pisać podręcznik "Jak być dobrym mężem". Bez niego nie wiadomo jakby Melinda przetrwała ciężkie chwile.

ocenił(a) serial na 10

Ja chcę takiego chłopa jak Jim jeśli istnieje to niech Bóg mi go ześle bo go naprawde potrzebuję

ocenił(a) serial na 10

Zgadzam się ;-) Ale nie wiedziałam, że ten serial został oparty na doświadczeniach... myślałam, że to wszystko jest zmyślone...
Mi także podoba się postać Melindy ;-) To jak pomaga duchom przejść na drugą stronę.. i w każdym odcinku jest pewien problem np. między rodziną, przyjaciółmi... i czasami te problemy niejako dotyczą i nas... ludzkiej egzystencji... I dzięki temu serialowi na pewno można się dużo nauczyć...
I bardzo podobają mi się stroje Melindy... ciągle ma chyba inny ciuszek ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones