PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236095}

Zaklinacz dusz

Ghost Whisperer
7,3 30 975
ocen
7,3 10 1 30975
Zaklinacz dusz
powrót do forum serialu Zaklinacz dusz

Chciałabym posłuchać piosenek z zaklinaczki dusz.. a znam tylko dwie piosenki.. może ktoś z Was zna więcej?

użytkownik usunięty
monisia130995

Masz na myśli muzykę filmową skomponowaną przez Marka Snow-a czy utworu muzyczne wykorzystane w danym odcinku?

ocenił(a) serial na 10

Ogólnie jakieś piosenki.. bo jedną znalazłam The Shortwave Set - Harmonia .. bo bardzo mi się spodobała.. i chciałabym posłuchać innych bo może mi się również spodobają ;-)
ale tak właściwie to mam pytanie do piosenki z odcinka 18 (pod koniec ona leci) sezonu 2 ;-) Wiesz może co to za piosenka? ;-)

użytkownik usunięty
monisia130995

Cała lista wykorzystanych piosenek możesz znaleźć na (http://heardontv.com/tvshow/Ghost%20Whisperer). Każdy utwór jest przypisany danemu odcinkowi, pewnie łatwo znajdziesz wyszukiwany kawałek. Dzięki GW to mojej playlisty przybłąkało się z około 25 utworów ;)

ocenił(a) serial na 10

aha.. wielkie dzięki.. skorzystam ;-) Bo właśnie oglądałam w TV 4 odc czwartego sezonu i w nim też spodobała mi się pewna piosenka. zaraz zobaczę jaki ma ona tytuł ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones