PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672073}

Zapiski młodego lekarza

A Young Doctor's Notebook
7,5 6 629
ocen
7,5 10 1 6629
6,5 2
oceny krytyków
Zapiski młodego lekarza
powrót do forum serialu Zapiski młodego lekarza

1 odcinek

ocenił(a) serial na 7

Jestem właśnie po pierwszym odcinku serialu. Początkowo nie wiedziałem czego się spodziewać i szczerze mówiąc dalej nie wiem, jednakże zaciekawił mnie trochę, wiec na pewno obejrzę kolejny odcinek. Klimat serialu jest dla mnie taki inny, nie znalazłem porównania do innego, jest w nim to coś, możne to niecodzienny humor, gra aktorska, albo jego prostota, za szybko jeszcze by stwierdzić. Uważam ze warto poświecić te 23 minuty, aby stwierdzić z czym mamy do czynienia ; )

ocenił(a) serial na 8
Lachu3

Zaskakująca gra Radcliffa.
I rzeczywiście, nie wiadomo czego można sie spodziewać ale sam... pomysł przedstawienia postaci Doktora, rozmowa ze swoim młodszym ja jest taka. Inna. W sumie ciekawie się zapowiada. Zobaczy się co będzie dalej.

zielonawariatka

też uważam, że fajnie się zapowiada. i na podstawie opowiadania Bułhakowa. 'Mistrza i Małgorzatę' uwielbiam zobaczymy jak to.
btw mogli dać aktorów tego samego wzrostu. niemożliwe, żeby potem tak urósł ;p

ocenił(a) serial na 7
Francesc

Też mi się to rzuciło w oczy, chyba ze jest to jakiś celowy zabieg ;D To było by nawet ciekawe jak by z tego wybrneli ;p

ocenił(a) serial na 8
Francesc

Mnie też się wydaje że to celowy zabieg. By pokazać że Doktor-Daniel jest ewidentnie młodszy od tego Doktora - Jon'a. Pokazać różnicę wiekową,i co za tym idzie różnicę doświadczenia. Ewentualnie Doktor po prostu tak siebie widzi - jako młodego studenciaka który ostaje rzucony na głęboką wodę :D

zielonawariatka

A wiecie moi kochani kiedy 2 odcinek? :D

ocenił(a) serial na 7
Rudzia95

Już jest, z tym że nikt ie wziął się za tłumaczenie ;)

ocenił(a) serial na 9
Rudzia95

dzisiaj oglądałem drugi odcinek. to może okropnie zabrzmieć i chyba nie świadczy o mnie najlepiej, ale scena amputacji nogi u ośmioletniej dziewczynki sprawiła, że nie mogłem przestać się śmiać

raven46

w sumie miałam obejrzeć, ale mnie nie zachęciłeś xdd albo to jest dramat albo kiepska komedia, a takich nie lubię ;P

ocenił(a) serial na 9
konisiara

z pewnością nie jest to dramat i nie nazwałbym tego serialu kiepską komedią.

raven46

To fakt, śmiech pojawia się w "najmniej odpowiednich" momentach, po trzech odcinakch serial, wg. mnie, ok. Brytyjskie seriale są, w większości, na dobrym poziomie.

ocenił(a) serial na 7
tiuric

Racja, przy scenie amputacji aż nie wypadało sie śmiać, a jednak ;D
Przy okazji jest ktoś zainteresowany robieniem napisów, na zasadzie współpracy/korekty ponieważ zauważyłem ze jedynie do 1 odcinka możemy znaleźć napisy.

Lachu3

Chciałam się tylko dowiedzieć, czy ten serial będzie liczył tylko 4 odcinki, czy jednak możemy liczyć na więcej?

ocenił(a) serial na 9
artemisa

raczej należy oczekiwać zamkniętej całości. 4 odcinki i koniec. tym bardziej, że jest to adaptacja książki

raven46

Właściwie to opowiadań, jest ich 8 chyba albo coś koło tego, być może więc odcinków będzie więcej, ale na całe serie bym nie liczyła.

ocenił(a) serial na 9
tiuric

jestem po czwartym odcinku i czuję niedosyt. niepotrzebna mi cała seria. tego typu produkcje sprawdzają się lepiej w zamkniętych ramach. ale nie obraziłbym się, gdyby było osiem odcinków, tyle ile jest opowiadań

raven46

zgadzam się. 4 odcinki to stanowczo za mało. 8 to byłoby spoko. szkoda, że wtedy raczej nie zekranizowali wszystkiego. (tak strzelam, bo opowiadań nie czytałam)

raven46

Ja też oglądnęłam już wszystkie odcinki i jakoś wydało mi sie to nie zamknięte, natomiast przeczytałam opis na tej stronie, gdzie oglądałam serial i tam jest napisane cytuje: four-part comedy drama, więc chyba na tym się zakończy.

ocenił(a) serial na 7
tiuric

IMO ewidentnie czwarty odcinek zamyka i nic się już nie da zrobić.

Lachu3

Jakby ktoś chciał, wrzuciłam napisy do wersji avi do bazy NapiProjektu.

raven46

to była świetna scena tej amputacji ;p

Lachu3

A gdzie można to obejrzeć..? <3

Natalia2774

Jestem zdumiona grą Daniela, rozwija nam się aktor. Ogólnie serial jest groteskowy i prześmieszny w takich momentach, że aż czasami mi wstyd, że się śmieje z takich dramatów... ale taki właśnie był cel :) Tak sadzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones