PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850404}

Zapukaj do moich drzwi

Sen Çal Kapımı
8,7 1 691
ocen
8,7 10 1 1691
Zapukaj do moich drzwi
powrót do forum serialu Zapukaj do moich drzwi

Serial trochę podobny do "Miłosnych potyczek" z Hande (to mi akurat nie przeszkadza, bo lubię MP). Nawet pierwsza scena bardzo podobna: on bogaty, przyleciał z jakiejś podróży służbowej i z charakteru podobny do Murata, a ona: z biednego domu, całkiem przypomina Hayat. Jej przyjaciółki: Ferit jest jak Ipek (w dodatku przyczepił się do niej jakiś fajtłapowaty facet, jak Kerem), a Ceren to Asli, te dwie ostatnie podobne z charakteru, a nawet wyglądu do swoich poprzedniczek (przynajmniej stylu ubierania się). Pewnie jest jeszcze więcej podobieństw, ale dopiero obejrzałam pierwszy odcinek.

Paula_TV

W sumie w bardzo wielu serialach turecki jest ten wątek bogatego biznesmena i biednej dziewczyny (np. No. 309, Adini Sen Koy, Leke, Azize, Dolunay). Też uwielbiam i miłosne potyczki i sen cal kapimi, choć ten drugi póki co jest w mojej opinii lepszy.
To głupie kłamstwo Hayat o swojej tożsamości zaczęło w pewnym momencie męczyć i serial stał się bardziej ponury w drugiej części, a Sen Cal Kapimi trzyma poziom i oglądam każdy odcinek z uśmiechem.

AnetaNatalia051

Gdzie oglądasz ten serial ?:)

Antenelles

Ja oglądam z grupy na facebooku: Zakątek tureckich seriali. 

Paula_TV

Dzięki!:* będzie oglądane

AnetaNatalia051

też mam wrażenie (po paru już odcinkach), że ten serial jest lepszy niż MP. Główny bohater bardziej podoba mi się niż Murat, który swoimi wiecznymi fochami już irytował.

Paula_TV

łoo kurde te tureckie seriale to przegięcie pały :D ... każdy odcinek po 2 godziny 15 minut ... WTF

Antenelles

mi tam to nie przeszkadza :) Lubię ten serial!

Paula_TV

Heh czytam teraz swoją wypowiedź i po obejrzeniu większej ilości odcinków - cofam to co napisałam! podtrzymuje tylko, że Fifi (bo o nią mi chodziło) jest podobna do Ipek.
ale Ceren w niczym nie przypomina głupkowatej Asli z MP. Natomiast Serkan ma pewne cechy wspólne z Muratem, ale jest zdecydowanie fajniejszy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones