PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850404}

Zapukaj do moich drzwi

Sen Çal Kapımı
8,7 1 696
ocen
8,7 10 1 1696
Zapukaj do moich drzwi
powrót do forum serialu Zapukaj do moich drzwi

im dalej tym gorzej

ocenił(a) serial na 8

Serial z początku bardzo mnie pochłonął. Ich początki znajomości były magiczne, łączyła ich taka chemia, nie mogłam oderwać się od oglądania, jednak w połowie zaczęło mnie już bardzo denerwować, najpierw zachowanie Edy, która nie chciała mu wybaczyć i ciągle coś wymyślała, raz go chciała, raz nie, później jej babcia, która oczywiście zakazała jej z nim być. Za dużo intryg. Czekam tylko na moment, aż się zejdą, chociaż strasznie długo to trwa, jest aż wymuszane.

jd098

Tak, zgadzam się całkowicie. Klimat pierwszych odcinków i humoru towarzyszącego jest świetny i niepowtarzalny. Natomiast później ogląda się głównie dzięki chemii głównych aktorów, chociaż fabuła i inne postaci bardzo irytują. Wiadomo, że musieli pokazać każdy wariant, czyli jesteśmy razem tylko na pozór, jesteśmy razem w tajemnicy, rozstanie i zazdrość jednej i drugiej strony,jego walka o nią, jej walka o niego. Każdy schemat był wykorzystany żeby przedłużyć serial, który stał się hitem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones