Zapukaj do moich drzwi
powrót do forum 2 sezonu

Wygląd Serkana

ocenił(a) serial na 10

Słuchajcie a powiedzcie mi co sądzicie o wyglądzie Serkana w pierwszym a drugim sezonie ? Chodzi mi o jego fryzurę bardziej ,jakoś dla mnie o wiele lepiej wyglądał w 1 sezonie ,miał tak fajnie te włosy i lekki zarost a w tym 2 sezonie ta broda jakaś taka dla mnie za długa jak by ruda i ta kitka no nie wiem ,może to miało za zadanie pokazać zmianę jaka zaszła w przeciągu tych 5 lat ale nie do końca do mnie przemawia co Wy sądzicie ? Jestem ciekawa:)

patunia67673

ja też zdecydowanie wolę go w 1. sezonie. W drugim, pewnie tak jak piszesz chcieli pokazać tę różnicę czasu, ale wygląda niekorzystnie i jeszcze te ubrania - jakieś przydługawe koszule w dziwnych kolorach, trochę wyglądał niechlujnie. Zupełny kontrast do 1. sezonu, może o to chodziło, by pokazać go jako "zaniedbanego".

Paula_TV

hehe nie ma to jak Serkan w garniaku xD

ocenił(a) serial na 10
Paula_TV

Ooo tak <3 hahaha

patunia67673

W sezonie 1 wyglądał dużo lepiej, koszule, dopasowane garniaki, fryzura, naprawdę super. W 2 sezonie przypominał trochę swojego ojca (tego który go wychował) z czasu, gdy chciał zmień styl o wyszło trochę dziwnie - zwłaszcza te koszulki polo. Chcieli chyba pokazać, że zmienił się i praca nie jest najważniejsza, ale można było to zrobić lepiej. Chociaż aktor jest atrakcyjnym mężczyzną więc obronił się nawet w tej wersji.

ocenił(a) serial na 10
filmozer

Myślę tak samo :d ale no w pierwszym sezonie skradł moje serce:D te włosy miał takie super mi jakoś w tym kucyku średnio ,ale no to mój gust po prostu :D no i racja z tymi strojami ,że takie czasem były dość dziwne :D i dość pstrokate :D ale i tak Serka to Serkan :D zawsze jest hot :D

patunia67673

Dla mnie to, że wkręciłam się q turecki serial telenowela już jest szokiem. Chociaż ostatnio szukałam czegoś lekkiego, romantycznego. Dawno temu takim miłym odmóżdżaczem był dla mnie serial Doktor Hart - humor, emocje, fajna fabuła. Netflix wypuścił kilka produkcji, ale nic wow. A tu jednak chemia między bohaterami kurde jest tak silna, że naprawdę mimo wszystko chce się to oglądać. Dodając przy tym, że nie ma bardzo namiętnych scen czy scen zbliżeń.

ocenił(a) serial na 10
filmozer

Miałam tak samo :d przypadkiem zobaczyłam jakieś fragmenty na titkoku z tego myślę a może zerknę i siedziałam ciągle po pracy i odcinek za odcinkiem:d mega była z nich para na ekranie xd

patunia67673

Pewnie dlatego, że też łączyło ich coś poza planem. Jednak zagrane uczucia to nie to samo co rzeczywiste, błysku w oku nic nie zastąpi, nawet najpiękniejszy zagrany uśmiech. Dzisiaj mało jest filmów, w których aktorzy mają prawdziwą chemię miedzy sobą. Widać to w produkcjach, w których poza planem aktorzy budują relacje czy to romantyczne czy przyjacielskie. Przekłada się to na obraz i lepiej się ogląda.

ocenił(a) serial na 10
filmozer

To prawda:p bardzo mi było szkoda że jednak się rozeszli prywatnie bo bardzo fajna para ,super wyglądali i w serialu i po za nim xd aż znów nabrałam ochoty żeby zerknąć na ten serial ahahaha

patunia67673

A masz do polecenia inny film lub serial z humorem, romantycznym akcentem, chemią między bohaterami?

ocenił(a) serial na 10
filmozer

hmm chyba nie :D na to w sumie wpadłam przypadkiem i szczerze mówiąc prócz takich staroci to nic nie przychodzi mi do głowy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones