PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796939}
6,9 4 662
oceny
6,9 10 1 4662
Zasada przyjemności
powrót do forum serialu Zasada przyjemności

pierwsze 2-4 odcinki naprawde dobre wysokie loty ciekawie to sie działo i ogladało, była stolica praga ,odessa a na koncu i niby niemcy ale chyba to w stolicy tez krecili....
male niuanse to ze raz tu potem tam za chwile znowu ukraina mozna było watek zgubic ogladajac raz na tydzien....
a tak do odcinka 9,10 poprawnie a te dwa odcinki jak dla mnie niestety najslabsze.. dopiero ostani odcinek i w ciagu 25 minut wszytko sie rozegbrało..zakonczenie dla mnie dziwne takie jak ta akcja z policjantem nie wiadomo jak sie skonczyło pod cela .. raczej nie zanosi sie na 2 sezon...

użytkownik usunięty
xxxfilmen

Tak. Powinni jeszcze dać kilka scen po zastrzeleniu pana obcinacza.

yhm pana obcinacza..... mowa o tym artyscie piccasso heh , ta koncowka wygladala jak by musieli zmiescic sie w tym zeby jak najszybciej zakonczyc odnalezienie sprawcy bo te 9 odcinkow chyba za bardzo przeciagali..

użytkownik usunięty
xxxfilmen

Wielka szkoda, gdyż serial z początku na 8, a tak ta końcówka to między 6, a 7.

Dokładnie dobra pozytywna ocena... Co do drugiego serialu Mam nadzieję że powstanie ale wydaje mi się że może być tym razem o małej dziewczynce jak u nas nie tak dawno Kristina co zamordował ten facet z Wrocławia i w tym samym czasie zginęła dziewczynka na Ukrainie została utopiona w szambie..
Także można połączyć te dwie fabuły i może być drugi sezon.. Ja to bym tak rozegrał ale pewnie będzie całkiem inaczej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones