serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Zasada przyjemności

2019
56 min.
6,9 4 520
ocen
6,9 10 1 4520
Trzy zabójstwa, trzy miasta i jedno śledztwo. więcej mniej
Zasada przyjemności zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Zasada przyjemności
Zwiastun nr 1 2:02
Zasada przyjemności
Teaser nr 3 0:30
Zasada przyjemności
Teaser nr 2 0:30
nr 1 2019-05-30T16:38:26 https://fwcdn.pl/webv/02/89/50289/thumbnail.50289.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/139/796939/ap_zasada_przyjemnosci_data_z4k.vp9.1080p.webm
Wywiad wideo
Małgorzata Buczkowska o serialu "Zasada przyjemności"
Już dziś o godz. 21:00 na Canal+ premierę będzie miał polski serial kryminalny "Zasada przyjemności". Z tej okazji rozmawiamy z jego gwiazdą, Małgorzatą Buczkowską. Plaża w Odessie, ciepłe popołudnie. Uwagę plażowiczów zwraca dryfująca samotnie łódka, wewnątrz której dwóch przerażonych pływaków odkrywa nagie, okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia na Bulwarze Wiślanym w Warszawie wezwana do tajemniczej napaści policja dokonuje makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu. Czarną serię zdaje się potwierdzać kolejne dramatyczne znalezisko, odkryte przez aktorów w trakcie spektaklu na deskach praskiego teatru. Pozostawione przez morderców tropy zmuszają do współpracy trójkę śledczych z Polski, Ukrainy i Czech: Marię, Viktora i Serhija. Ruszają szlakiem ciemnych biznesów, nieuczciwych prawników, skorumpowanych polityków i zawodowych morderców... Kto wygra walkę z czasem? 2019-06-09T08:07:41 PT10M39S https://fwcdn.pl/webv/03/60/50360/1_png.50360.4.jpg https://fwcdn.pl/video/wideo_wywiad/buczkowska_zasada_popr.vp9.480p.webm

Plaża w Odessie, ciepłe popołudnie. Uwagę plażowiczów zwraca dryfująca samotnie łódka, wewnątrz której dwóch przerażonych pływaków odkrywa nagie, okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia na Bulwarze Wiślanym w Warszawie wezwana do tajemniczej napaści policja dokonuje makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu.Plaża w Odessie, ciepłe popołudnie. Uwagę plażowiczów zwraca dryfująca samotnie łódka, wewnątrz której dwóch przerażonych pływaków odkrywa nagie, okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia na Bulwarze Wiślanym w Warszawie wezwana do tajemniczej napaści policja dokonuje makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu. Czarną serię zdaje się potwierdzać kolejne dramatyczne znalezisko, odkryte przez aktorów w trakcie spektaklu na deskach praskiego teatru. Pozostawione przez morderców tropy zmuszają do współpracy trójkę śledczych z Polski, Ukrainy i Czech: Marię, Viktora i Serhija. Ruszają szlakiem ciemnych biznesów, nieuczciwych prawników, skorumpowanych polityków i zawodowych morderców... Kto wygra walkę z czasem?

dystrybucja
Canal+
studio
Apple Film Production (produkcja) / Canal+ (koprodukcja) / Ceská Televize (koprodukcja) / więcej
tytuł oryg.
Zasada przyjemności
inne tytuły
The Pleasure Principle Miedzynarodowe
więcej
Zdjęcia do serialu powstały w Warszawie (Polska), Pradze (Czechy) i Odessie (Ukraina).
Ekipa spędziła 9 miesięcy na planie filmowym.
Na życzenie reżysera aktorzy grali z prawdziwą bronią. Karel Roden używał pistoletu "CZ" ze słynnej fabryki broni "Česká zbrojovka", przywożonym codziennie na plan przez głównego zbrojmistrza fabryki produkującej tę broń.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych